Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První otázka zní: investuje pojišťovna Allianz do nové kampaně (akce do 10 000 km za rok) nesmyslně? Druhá otázka: Pojišťovnám se povinné ručení nevyplácí před nebo po výplatě dividend akcionářům?
  • K.rva, to jim za blbýho golfa nestačí pět litrů?!!! A za jeepa deset?!!! A bez nehod! Táhněte s takovými s.ačkami do rrrdele, vy sv.ně!!! S.ru na vás! Ha.zlové!!! *11* *12* *16* *11* *16*
  • tak jak to, že nekrachují?


    bylo by na místěm, aby museli uveřejnit své hospodaření v této oblasti., neboť lžpou jako když tiskne.
  • Zkrátka a dobře...nenažraných pojišťoven i pojišťováků je až moc a všichni chtějí mít co nejvíce, snižovat počet samozřejmě nikdo nechce a stálým kňučením si jen chtějí zajistit další a další navyšování peněz a tím i zisků..Kdo nemá zisky, což je mimochodem lež a blbost., ať tedy jde dělat jinou práci.! Zajímavé je, že zatím nikdo vyloženě na hubu nepadl, takže oni peníze i zisky mají, ne že nemají..To je opět jen vychcaný a účelový kvikot, protože "tito" moc dobře ví, že si zase něco málo u "pánů" vykvičí a vypláčou, protože budou brzy volby..
  • 25 let jsem byl řidič z povolání,přitom samozřejmě řídím i vlastní auto.!!Nikdy jsem neměl mnou zaviněnou pojistnou událost!!Přesto platím čtvrtletně 3200 korun pojistku včetně havarijní. Stálo mi na dvoře na mém pozemku!! nepojízdné auto,přesto mne kancelář pojistitelů obrala o solidní obolus.Běžte si laskavě brečet k těm,co bourají! *16*
  • Milí soudruzi z plačících pojišťoven, budete si muset ohlídat i ty klienty, kteří páchají pojistné podvody, patrně v součinnosti s "někým".
  • To je zajímavé. Přitom se o to povinné ručení mezi sebou rvou jak běsní psi! Tož to nebude až tak horké. To je jen příprava na to, aby zdůvodnili další zdražování. *16* *16* *1*
    • V Německu jde na pokrytí škod až 96% veškerých peněz vybraných na povinném ručení. U nás jde na krytí škod údajně jen 60% peněz z povinného ručení. Zbytek je zisk pojišťoven, který ovšem celý putuje na západ k matkám, které si s ním sanují vlastní malé zisky nebo i ztráty. Zpět do poboček v ČR se vrátí jen zlomek zisku, přerozděleného v zahraničí a potom managementy českých poboček zahraničních pojišťoven pláčou, že jimi vedené pobočky jsou ztrátové na povinném ručení. Zdejší pojišťovny mají z povinného ručení vybraných peněz dostatek a chyba je jen v tom, že po přerozdělení zisků v zahraničních centrálách se do poboček v ČR vrátí jen malá část jejich původního zisku, nic víc.
  • Ono, když mám statisícové platy a mramorová sídla, tak nestačí peníze na vyplácení pojistek. Ale z faktického průměrného platu cca 12-15 tis. musíte poplatit vše a nic Vám nesmí zůstat.
  • Pokud se jim to nevyplatí, tak ať dělají něco jiného. Takto nám úřady radí! Mě stát hází klacky pod nohy a také nikoho nezajímá, jestli na to mám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit