Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zrovna investice do nemovitostí je něco, o čem je určitě dobré prvně něco vědět než se do toho pustíte. Také je dobré znát trh a tak. Sám bych do budoucna rád nějakou investiční nemovitost pořídil. V současné době, kdy jsou ty ceny nemovitostí přemrštěné to ale bohužel vidím jako nesmysl. Pro mě určitě. Do budoucna se ale třeba situace změní. 

  • Dlouho jsem bydlel v pronajatém bytě, ale teď se nám před rokem povedlo sehnat menší pozemek, kde byla krásná dostupnost všech sítí, a tak jsem tam pořídil modulový dům od firmy https://www.celorocnimobilnidomy.cz/ Máme tak levné a komfortní vlastní bydlení, kde bydlíme za pár korun. 

  • Pronajímání bytů znám zatím bohužel jen z té druhé strany. Zrovna jsme si s přítelem našli nový společný pronájem, konkrétně tady, a jsem mile překvapená tím, jak dobrou cenu jsme vychytali. Platíme jen o tři tisíce víc než v mé staré garsonce, a to je byt podstatně větší. Lokalita je navíc úplně skvělá a i samotný byt vypadá fakt pěkně.
    • ivannavratil386

      Úplně s vámi souhlasím. Sám také dodnes nechápu jak se mi podařilo najít náš současný byt. Našel jsem ho tady a na to v jak dobré lokalitě se nachází byl až podezřele levný. Prvně jsem vůči tomu byl skeptický, ale nakonec se ukázalo, že v tom žádný háček není. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit