Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také já se připojuji, stalo se mi to asi po třech dnech od koupě. Záruku neuznali. Jednají z pozice síly. Co s tím teď, když vím že se mi to může stát znovu a zase bez mého přičinění. Jedině doporučuji, jít od Samsungu. Navždy.
  • upřesňuji _ sklo na foťáku telefonu
  • Úplně přesně, sám si telefon leží na stole, a ouha najednou má prasklé sklo, měla jsem ho pár dní, na reklamacích mi dost drsně řekli, že mi musel upadnout, jinak to není možné a opravu ať si zaplatím sama.cca 5tis. Kč Bezva nákup, určitě můj poslední Samsung.
    • Jako byste popisovala, co se stalo mně. Mobil fungl nový, vytáhnu z kabelky (kde byl v obalu) a prasklé sklo. Reklamaci neuznali, takže jsem pár dní fungovala s prasklým telefonem, a když přestal displej fungovat, dala jsem ho na opravu. Cena byla o něco nižší než píšete, ale stejně to bylo pěkně drahé, takže jsem si musela půjčit. Naštěstí se mi podařilo najít bezúročnou půjčku, konkrétně tady > https://www.ferovepujcky.cz/pujcky-bez-registru , jinak bych byla vytočená ještě víc. No, Samsung už si určitě nikdy nekoupím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit