testovaci text

Diskuse pro Článek

Volal vám dodavatel energií? Možná jste uzavřeli smlouvu!

1. 3. 2017 – nasepenize.cz

Někteří dodavatelé využívají možnost uzavřít smlouvu o dodávkách elektřiny nebo plynu prostřednictvím telefonického rozhovoru. Pracovníci dodavatele otázky někdy formulují tak, že telefonátem ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 42

napsat komentář

blanka (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Před týdnem se mně ozvala paní s tím,že mně informuje o tom že mně snížili cenu elektřiny.Upozornila jsem jí,že telefonicky nic nevyřizuji se žádnou firmou,a ať si ten rozdíl klidně ponechá.Ona mně řekla ,že vyjádření ohledně té slevy dostanu písemně do dvou dnů.A při té příležitosti se mě začala vyptávat na nějaké věci.Utla jsem její řeč hned na začátku.Pozor to jsou podvodníci.Dodnes jsem žádné vyjádření ohledně té slevy noobdržela.
3.3.2017
vlákno reagovat

Karel (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

www.jubileumplus.cz
2.3.2017
vlákno reagovat

Radka (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Dohadovala jsem se jak s Bohemia energy tak s RWE, nakonec jsem po dlouhých tahanicích přešla k těm moravskym dolům a je to jak nebe a dudy. Nechápu proč nemají všichni smlouvu na dobu neurčitou a podepsaný etický kodex jako oni. V dnešní době už by to měla být povinost.
2.3.2017
vlákno reagovat

pavel (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

V okamžiku, kdy se mi ohlásí jakákoliv firma s nabídkou je slušně upozorním, že nic nechci a pokud trvají na pokračování jejich presentace, tak jednoduše zavěsím.
2.3.2017
vlákno reagovat

Alena Housarova (anonym)

Vloni u me doma byla paní z X energie a podařilo se ji me přemluvit k odběru k nim.Nikdy jsem to neudělala.Bylo to v květnu 2016 do 14 dní jsem dala výpověď dop.Na konci roku se me ozvali ze chyběli nějaké inf a ze toto nemohou akceptovat jako výpověď .Od 2017 se s nima dohadují a už 2dop dopisem poslala..Teď čekám na odpověď .Dekuji
2.3.2017
vlákno reagovat

jana (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Stabil Energy, sprosté jednání na důchodce, telefonicky uzavřít ano ,ale odhlásit NE pouze písemě.Hnus
2.3.2017
vlákno reagovat

Pavel (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Když se někdo představí s názvem firmy upozorním ho že nejsem zvědavý na žádné nabídky a nabízejícím nadávám. Jakmile se pak v telefonu ozve slovo nabídka v jakékoliv podobě dostávám záchvat hulvátství a otevírám slovník sprostých slov. Ti telefonisté jsou sice jen pikolící, poslední pěšáci, ale byli varováni. A dle mého holky z nevěstince jsou menší k... než ti co se nechají zaměstnat na otravování, balamucení a okrádání lidí.
2.3.2017
vlákno reagovat

František Kreisinger, Vidnava (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

I když mi to moje žena vytýká, automaticky posílám všechny opruzy, kteří mi chtějí něco nabízet, nevybíravým způsobem do p®dele :-).
2.3.2017
vlákno reagovat

mmm (inkognito)

tak to si hvězda všichni ti tu zatleskáme bez této informace bych opravdu dnes neusnul hulvate českej *12*
6.3.2017
vlákno reagovat

František Kreisinger, Vidnava (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdyby v tomto státě nevládli šmejdi, nemohli by tu jiní šmejdi podobné praktiky provozovat! :-(
2.3.2017
vlákno reagovat

Tomáš (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Žel "kdyby " neexistuje a realita je drsná. Mé mamce se to stalo, že ji volal operátor a mamka nevědomky uzavřela smlouvu na dva roky. Přišel ji pak dopis, že na základě jejího telefonického ANO s ni uzavřeli smlouvu. Kdyby ji volala třeba realitka, že od ni kupuje dům asi by ho taky nevědomky prodala. Problém je u letitých lidí co trpí demencí a ještě zvedají telefony :-(
2.3.2017
vlákno reagovat

Hombok (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Výborná aplikace na odfiltrování všech těch šmejdů, bez kterých nevíme, co a jak máme dělat správně, nebo co bezpodmínečně potřebujeme k životu je Nevolejte.cz. Používám už hodně dlouho a předávám info v mém okruhu lidí a všichni jsou velice spokojeni. Už mě nikdo neotravuje v práci nebo mých zálibách, a dokonce ani v neděli u oběda ne. pouze je pak vidět zmeškaný hovor a kdo to zkoušel zavolat.
2.3.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.