Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před týdnem se mně ozvala paní s tím,že mně informuje o tom že mně snížili cenu elektřiny.Upozornila jsem jí,že telefonicky nic nevyřizuji se žádnou firmou,a ať si ten rozdíl klidně ponechá.Ona mně řekla ,že vyjádření ohledně té slevy dostanu písemně do dvou dnů.A při té příležitosti se mě začala vyptávat na nějaké věci.Utla jsem její řeč hned na začátku.Pozor to jsou podvodníci.Dodnes jsem žádné vyjádření ohledně té slevy noobdržela.
  • www.jubileumplus.cz
  • Dohadovala jsem se jak s Bohemia energy tak s RWE, nakonec jsem po dlouhých tahanicích přešla k těm moravskym dolům a je to jak nebe a dudy. Nechápu proč nemají všichni smlouvu na dobu neurčitou a podepsaný etický kodex jako oni. V dnešní době už by to měla být povinost.
  • V okamžiku, kdy se mi ohlásí jakákoliv firma s nabídkou je slušně upozorním, že nic nechci a pokud trvají na pokračování jejich presentace, tak jednoduše zavěsím.
  • Vloni u me doma byla paní z X energie a podařilo se ji me přemluvit k odběru k nim.Nikdy jsem to neudělala.Bylo to v květnu 2016 do 14 dní jsem dala výpověď dop.Na konci roku se me ozvali ze chyběli nějaké inf a ze toto nemohou akceptovat jako výpověď .Od 2017 se s nima dohadují a už 2dop dopisem poslala..Teď čekám na odpověď .Dekuji
  • Stabil Energy, sprosté jednání na důchodce, telefonicky uzavřít ano ,ale odhlásit NE pouze písemě.Hnus
  • Když se někdo představí s názvem firmy upozorním ho že nejsem zvědavý na žádné nabídky a nabízejícím nadávám. Jakmile se pak v telefonu ozve slovo nabídka v jakékoliv podobě dostávám záchvat hulvátství a otevírám slovník sprostých slov. Ti telefonisté jsou sice jen pikolící, poslední pěšáci, ale byli varováni. A dle mého holky z nevěstince jsou menší k... než ti co se nechají zaměstnat na otravování, balamucení a okrádání lidí.
  • I když mi to moje žena vytýká, automaticky posílám všechny opruzy, kteří mi chtějí něco nabízet, nevybíravým způsobem do p®dele :-).
    • tak to si hvězda všichni ti tu zatleskáme bez této informace bych opravdu dnes neusnul hulvate českej *12*
  • Kdyby v tomto státě nevládli šmejdi, nemohli by tu jiní šmejdi podobné praktiky provozovat! :-(
    • Žel "kdyby " neexistuje a realita je drsná. Mé mamce se to stalo, že ji volal operátor a mamka nevědomky uzavřela smlouvu na dva roky. Přišel ji pak dopis, že na základě jejího telefonického ANO s ni uzavřeli smlouvu. Kdyby ji volala třeba realitka, že od ni kupuje dům asi by ho taky nevědomky prodala. Problém je u letitých lidí co trpí demencí a ještě zvedají telefony :-(
  • Výborná aplikace na odfiltrování všech těch šmejdů, bez kterých nevíme, co a jak máme dělat správně, nebo co bezpodmínečně potřebujeme k životu je Nevolejte.cz. Používám už hodně dlouho a předávám info v mém okruhu lidí a všichni jsou velice spokojeni. Už mě nikdo neotravuje v práci nebo mých zálibách, a dokonce ani v neděli u oběda ne. pouze je pak vidět zmeškaný hovor a kdo to zkoušel zavolat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit