Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • banky si opět přijdou na své z poplatku za platbu kartou.
  • To se máme čím chlubit co cenzore,který maže pravdu.
  • "co pak mají dělat bezdomovci a jim podobní, kteří žijí z příspěvků kolemjdoucích?"
    .
    To já nevím co mají dělat, ale připomíná mně to jednoho našeho politiky, který před zákazem výkupu surovin za hotové položil podobnou otázku. Prý jak se pak mají uživit ti, kteří žili z drobných krádeží kovů?

    Jeden občas žasne. No, dnes už spíše často než občas...
  • Nezapomeňte na ty čtyři lidi denně co spáchají u nás sebevraždu ?!?! To budou mít na pohřeb a nebo na pohoštění ?!?!? Jó členů vlády a poslanců a taky celebrit se to netýká !!!
    Ono těch co se to "netýká" je víc ale těch co se to týká tak přibývají !!! Často si vzpomenu na Bezruče a na tu jeho Maryšku a verše s dolů jde plamen a dým příjde čas zůčtujem spolu !!!!!!
  • Na jednoho "uprchlika" bude dotace milion a pul na cloveka co cely zivot platil dane (tedy vic jak 50% toho co vydelal praci odevzdaval statu) co se diky neprizni osudu dostal na ulici je dotace 0
  • KONEČNĚ jsme ekonomicky dohnali jůesesej, v brzku i u nás budou mít žebráci kreditky!!!








    YEAH !!!
    • v USA mohou pobírat příspěvek na jídlo všichni kdo berou pod 30 000 kč, takže obrázek o tom který stát je chudý si rozumný člověk udělá sám
      • ... nebo jako třeba v Bangladéši, tam kdo má 10Kč měsíčně je velmi, velmi bohatý, takže obrázek o tom který stát je bohatý si rozumný člověk udělá sám
        • No vidíš, jsi pracháč, gratuluji.
  • Bezhotovostní placení usnadňuje špiclování. Nakupující člověk za sebou nechává nesmazatelnou elektronickou stopu. Skrze bezhotovostní placení bude možné kontrolovat občany druhé kategorie, zda-li si nekupují zakázaný alkohol, zakázané cigarety a další zakázané položky, jejichž počty se budou zvyšovat s přihlédnutím k iniciativnímu blbnutí mičurinských sociálně-inženýrských experimentátorů.
    • Kdo se bezdůvodně vyhýbá práci a raději fasuje sociální dávky, ať je občanem druhé kategorie, to je naprosto v pořádku.

      Já mám makat, platit daně a netáhla budou popíjet, vykuřovat zobáky, přešlapovat z nohy na nohu před svými zchátralými brlohy a ještě se mi vysmívat?
      • Bezkontaktně https://www.youtube.com/watch?v=ei_v0OUVOsw&list=PL4N2uPVKyEGyc26XkZikD0Y7grqMzXf7i
      • https://www.youtube.com/watch?v=ei_v0OUVOsw
    • to je ale blábol....
      pokud bude nějaké zboží zakázané, tak ho přeci nebudu platit kartou ne!!
      Nepodléhejte paranoie.
  • Já poslal na charitu Zemanovi na jeho transparentní konto 1 Kč pro Ovčáka, v lednu to bude potřebovat ( on si ale jistě nahrabal dost), doufám, že to neprochlastá (Zeman). Prý měl včera nějaký Zeman pohřeb? Snad ne Ovar? Co pak s tím přeplatkem?
    • na ně kašlu. Jestli nebude hradní parta líná a v lednu půjdou vrátit všechny prázdné zálohované lahve, tak budou mít peněz až až.
    • na to jsou tady jiní političtí kadeti. Jejich seznam lze dohledat v novinách za poslední čtvrtstoletí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit