testovaci text

Diskuse pro Článek

Co byste dělali, kdyby zítra přišel konec světa?

20. 3. 2017 – NEDD

K Zemi míří obří asteroid. Vybuchla supernova. Zastavilo se zemské jádro. Probouzí se supervulkán. Šíří se smrtelná infekce. Přicházejí zombie. Startují jaderné rakety. Útočí zabijáčtí roboti… Náměty ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 28

napsat komentář

Nonym.A (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Testovat chování lidí na hře mi přijde zcela zcestné. Jednu hru člověk doBetatestuje, pak zkusí další. O nic nejde. V reálu by to vypadalo hodně jinak, páni odborníci asi úmyslně zavírají oči před průběhem lokálních katastrof, které se skutečně staly. Např. v N. Orleans propukl takový teror grázlů (řekněme si na rovinu: černošské gangy - a to není rasizmus ale oficiální zpráva), že byla policie naprosto bezmocná a sám policejní ředitel radil lidem, ať si pořídí zbraně a střílí. To samé když padla Argentina - i zarytí pacifisti brali po pár dnech krize prodejny se zbraněmi doslova útokem. Takže pokud se něco skutečně potentí ve velkém, počítejte s bojem o holý život. Bez pardonu a přikrašlování.
25.3.2017
vlákno reagovat

pepe (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Konecne bychom se zbavili toho idiota Babise
24.3.2017
vlákno reagovat

x (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

I v běžném životě jsou situace, kdy člověku dochází, že to jediné, co má na tomhle světě cenu, je láska, naděje a víra :-)
21.3.2017
vlákno reagovat

Encka (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vaše nabídka je moc lákavá, no co bych udělal, kdyby to bylo naposled? Já bych dal té "elitě", těm tzv. politikům pořádně přes hubu!, že nás, český národ tak podvedli a dlouhou dobu na nás parazitují! Již slyším, jak to plácá po těch vyžraných tlamách.
23.3.2017
vlákno reagovat

Blbost (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Valna vetsina lidi zije svuj zivot do ztracena, honi se a upinaji k cemukoli, aby zakryli fakt, ze vubec nevi co si maji se svym zivotem pocit. Je jedno, jestli se snazi hromadit penize, tituly, zazitky z cestovani, daji se k Jehovistum, nebo alibisticky prehodi odpovednost za svuj zivot na sve potomky, kteri se kvuli tomu stanou smyslem zivota svych rodicu. Pro vetsinu
Iidi naprosto nezalezi na tom, kdy zemrou - tak jako tak svuj zivot promarni a promrhaji a je jedno, kolik casu tim stravi.
21.3.2017
vlákno reagovat

Lok (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Podle mě jsou výsledky výzkumu zkreslený. Hráči navazovali více sociálních vazeb a nevraždili se kvůli tomu, že věděli, že jde o beta test a v budoucnu při spuštění hry budou moci z těchto vazeb profitovat.
21.3.2017
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pokud by mělo vymřít jen lidstvo, řekl bych, že konečně bude na tom světě krásně.
Pokud by ze Země měl zmizet veškerý život a příroda, a ze Země by se stal "Mars", řekl bych že je to škoda, ale z hlediska vesmíru se nic zásadního nepřihodilo.
21.3.2017
vlákno reagovat

V.I.L (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Šel bych do redakce Tiscali a kopnul bych do prdelle Simona a cenzorovy bych vymáchal palici v hajzlu, protože je úpně blbej..há..há.. *15*
21.3.2017 upraveno v 08:43
vlákno reagovat

Jaro (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ha,ha,ha. Už by nebyl nikdo, aby vám odpověděl. *1*
21.3.2017
vlákno reagovat

BOURÁK. (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Svět by se nás zbavil i takového blbce, jako si ty. *3* *3* *3*
21.3.2017
vlákno reagovat

Plutokrat (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vždy záleží na situaci, nikdy nelze předpokládat, jak by se člověk zachoval v určité situaci, dokud se do ní nedostane. I virtuální realita je slabý odvar skutečnosti, která může nastat. Připravit se? Jak, na co? Jediné, z čeho se nechá vycházet je přítomná situace, která nastane a schopnost vyhodnotit jí tak, aby člověk přežil. Vše ostatní je irelevantní.
20.3.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.