Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten článek je ubohej bulvár, vypněte už ty svoje zdegenerovaný hlavy a běžte být užiteční
  • Blbneme fest !
  • Výborně, povedlo se nám vyvinout generaci nukleárních hovad. Jedni jsou na obrázku a další píšou hovadiny. Více plutonia do žrádla!
  • Už dávno říkám, že bych zrušil ženské kategorie ve sportu i oddělená WC, která nás všechny diskriminují *1*
    • jakmile se muži naučí splachovat a tím i odstraňovat svou vůni nejmilejší - pach moči - nic proti tomu *15* *15* *15*
      • No když slyším od známých žen, jak to vypadá u nich v práci na ženských WC, tak si nedělám iluze i čistotných ženách.
        • možná to říkají jen proto, aby tě odradily od touhy tam začít chodit, abys jim to tam totiž nepočůral....
  • Jsme nedílnou součástí přírody a ta zná jen samce a samice. Vše ostatní bude uměle vytvořená zrůdnost, na kterou lidstvo v krátké době doplatí.
    • jen někteří jsou takto děleni, jiní to mají jinak....
    • To je prave vas omyl, viz clanek. Priroda toho zna mnohem vic, jen zabedneni lide se boji toho, co se nejak lisi.
      • celkem výborná je o tomto tématu - tedy o počtu pohlaví v jiné než lidské populaci knížka http://www.databazeknih.cz/knihy/sexualni-poradna-dr-tatiany-pro-vsechna-ziva-stvoreni-62590,

        samozřejmě my, savci, to máme dost omezené *15* *15* *15*
  • To že někdo chodí na panské a je ženská či obráceně, z něj nedělá druhé pohlaví. Ano rozmnožovat se lze různě, ale dělat z toho další pohlaví.... To je jako udělat z jisté kreativní minority občany, kteří prý majoritu kulturně obohatí. No hlavně bude o čem psát a zavedou se další kolonky, budeme nuceni rádi tolerovat další "havlovinu" .... až zpochybníme, že 1+1=2. No příští generace se mají na co těšit.
  • yuri.sidius
    Nic proti nikomu, ale musím říct, že mě v poslední době čím dál víc opravdu baví jak se, některé ty utopické představy z osmdesátkových sci-fi začínají naplňovat. Hlavně ty bizardní *15*
  • Článek je jednoznačně na objednávku nějakého přihřátého redaktora, který chce, aby jeho různost byla přijímána jako normálnost. Jak už napsal uživatel "Old", však ona je příroda vyselektuje, jelikož buzny se naštěstí nemůžou množit, takže nemůžou předávat dál takovýto vadný genetický materiál. *3*
    • kdyby je příroda chtěla vyselektovat, už by to dávno udělala. Existuje i názor významného okruhu přírodovědců, že určité procento homosexuálů, tedy těch, kdož se patrně nerozmnoží patří k úspěšným strategiím přežití druhu,neboť o potomky se stará více pěstounů nežli jen rodiče. Homosexualita je známá i z přírody od zvířat a i tady je normální.
      nicméně článek nebyl o homosexualitě, to se jen homofobům zase zdálo.
    • Clanek vychazi z vedecke studie. Ta je podle vas take na objednavku, vy hlupacku?
  • Sokole Už jsi s tím neexistujícím Tečkou trapný.

    Jsem mladá holka.

    Simona
  • ale nakonec se to nějak vyvrbí a máme zase tu starou písničku, kluka a holku, zbytek jsou žvásty
    • Teda pusinko chtěl jsem taky něco napsat ale vaše písmenka mě dostala !Máte pravdu a pokud toto bude platit tak lidstvo přežije nebudem rozebírat které rasy a tak.Jinak jsem dal +
      • já mám pravdu pokaždé a navíc, nevím, zda jste pochopil, co jsem řekla, protože to nebylo nic proti rasám, homosexuálům, transsexuálům, lidem s chromozomální anomálií, jen jsem řekla, že se každý někam zařadí, buď jako kluk nebo jako děvče, jen pussy má zatím potíže, ale i to se spraví. takže už plus litujete? *15* *15* *15* *15*
        • Nelituji .Já jen napsal,že je to jedno která rasa a nebo jestli to bude směska.Jinak taky nemám nic proti homosexuálům, transsexuálům, lidem s chromozomální anomálií ti se nemohou množit a to jde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit