Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete mi někdo říct, jak zase dosáhnout plnohodnotné erekce, tak abych byl schopný zase bez problémů fungovat? Přiznám se, že už mi to opravdu hodně vadí, když nejsem schopný ženu uspokojit. 

    • Plnohodnotné erekce? Tak to mohu určitě poradit. Já jsem s tím bojoval také dlouho. Jako první jsem se s tím musel srovnat v hlavě a přiznat si, že mám problém. Ten jsem potom začal aktivně řešit a pořídil jsem si na to podporu erekce https://www.amarex.cz/ konkrétně jejich přípravek Amarex, ale také  Amarex Men Complex, který beru každý den pro podporu libida. Od doby co to beru pravidelně, tak nemám problém dosáhnout pořádné erekce, která mi také vždy dlouho vydrží. 

  • Co u chlapa nejvíc pomáhá na erekci? Jaké máte opravdu zkušenosti, aby si koupil něco co mu opravdu pomůže k lepší erekci a celkově chuti? 

    • Nebudete tomu možná věřit, ale také jsem to řešila tak trochu za svého chlapa. Měl problém s erekcí a celkově i s tím se zase pořádně vzrušit. Hledala jsem tak něco, co by mu s tím pomohlo, ale nejen s erekcí, ale i celkově s jeho libidem. Podařilo se mi sehnat  https://www.flagranti.cz/flagranti-premium-libido-kapsli-p-25172.html Od té doby co to pravidelně užívá máme zase spokojený sexuální život, který je plný pořádného vzrušení. 

  • Kost bych v něm rozhodně ocenil.... Vyzkoušel jsem už hodně doplnků na erekci, ale zatím bez úspěchu. Nějak jsem nenarazil na doplněk stravy na erekci, který by teda opravdu fungoval. 

    • Jo tak to máte pravdu, že to by bylo hodně fajn no... Ale já jsem to celkem obešel tak, že si prostě hodinu předem vezmu dvě tobolky a za tu hodinu do toho můžu zase pořádně a dlouho bušit. 

  • Kéž by tam ta kost byla, protože by mi to zase alespoň pořádně stálo a já bych mohl uspokojit manželku tak jako před tím... Teď máme sex tak jednou za měsíc a to ještě s tím, že mi většinou přímo při tom zvadne...

    • Je to nepříjemné, ale nezkoušel jste už nějaké prášky na lepší erekci? Nefungovalo to? Já kupuji přírodní prášky na podporu erekce a mohu souložit kdykoliv. 

      • To bych musel jít k doktorovi nebo doktorce si nechat naspat recept ne? Asi se mi to takhle nechce ještě s nikým řešit....

        • Nemusíte mít recept. Jak jsem psal, tak kupuji 100 % přírodní prášky na lepší erekci, které fungují spolehlivě https://supererekce.cz/9-ardorin Stačí cca hodinu předem vzít a zase stojí. Můžete si to objednat domů, přijde to v diskrétním balení, nebude na tom poznat, že tam jsou prášky na erekci. 

  • A kdo říká, že si "os penis" nemůžeme nechat voperovat plastickým chirurgem - tzv. "nepravá žebra" jsou pro toto výborný materiál. Nemluvě o arteficielním materiálu - plastické hmoty, dokonce i zlato lze použít! Dokonce Vám vytvoří kloub, umístěný na kosti stydké, prostým pohybem ruky docílíte "erekce", nad kterou bude partnerka obdivně vzdychat. Ale nejjednodušší je použít vosu/povícero vos. Jde pak sice o otok penisu, ale výsledek je od erekce téměř k nepoznání! Ta chvilka bolesti a pár dní rekondice stojí za to (stejně to dělám jen a jen pro ně).
  • A je o čem diskutovat *6*
  • je malej, co, potřebuješ lupu abys ho našel. Ale co, na čurání to stačí, ne? *1*
    • Aby mu nečekaně nezasvítilo sluníčko...
  • Erekční úhel je důležitým ukazatelem celkového stavu muže.

    Představte si lidskou ruku s roztaženými prsty, palec je nahoře.

    Jednotlivým prstům přiřadíme hodnoty věku: Palec 20, ukazováček 30, prostředníček 40, prsteníček 50, malíček 60.

    Nerad se veřejně chlubím, ale několik let před penzí jsem stále třicátníkem... *1* *1* *1*
  • ...kost v penisu má bijec pitomečků zaraženou v hlavě :))
  • Jak "ztratili" pyjovou kost? To existuje nějaký nález kostry člověka, který ji měl? Ne, neexistuje. Existuje nález kostry předchůdce člověka? Ne, neexistuje. Existuje nález kostry přechodu mezi jednotlivými druhy, NE, neexistuje.
    Ale bude se tady pořád mluvit, že Darwinova evoluční teorie je platná a vymýšlet takovýhle konstrukty, jako v článku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit