Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezký článek na téma menopauza, neboli ženský přechod je zde k přečtení. Těm které toto téma zajímá, nebo tímto obdobím prochází může pomoci. 😉 Navíc jsou zde tipy jek nepříjemné projevy menopauzy potlačit.

  • Sama jsem si prošla menopauzou a ze začátku to nebyla žádná sranda. Začne se vám měnit život, a celý organismu. Kamarádka mi poradila produkt ze stránek http://pohledzeny.cz/ , kde se mi také dostalo mnoho odpovědí na moje dotazy.
  • Teda redakce si ale vybrala téma "na pokec". Co když příroda byla tak moudrá a šetrná k ženám, že jim dala tento dar, který má šetřit jejich těla a dětem zabránit, když odrostou, aby nemusely rodičům říkat babičko a dědo?? Známe podobné případy "slavných", kdy peníze jsou důvodem toho, že táta má manželku o 30 i více let mladší a děti doma říkají mámo a dědo / Gott, Nedvěd Honza, Janda, atd., atd. /. *1*
  • Lidské ženy?
    Lepší by v tomto případě bylo napsat lidské samice, ale to by neznělo dost skvěle...
  • O životě a stvoření nevíme vůbec nic. Máme jen hromady vědeckých teorií.
    Dodnes je záhadou proč mají někteří lidé blond vlas. Pokud pocházíme z jednoho druhu
    tak by mělo být vše u všech stejné. Ale není. Máme různé barvy vlasů i kůže.
    Proč se občas u některých indiánských ras narodí bílé dítě - mluvím o těch bez kontaktu
    s bělochy. Nejedná se tedy o potomky míšení še španělama.

    A každá teorie stvoření má vždy jednu konečnou a přes tu se nikdy nedostane. I když se dostanete řetězem z toho vznklo to od Z až po A tak nikdy nevysvětlíte jak vzniklo A. Z nuly před ním totiž nic teoreticky nic vzniknout nemohlo. a to je ta věčná záhada. A vědou nemůže být nikdy vyřešena..
  • Něco o medvědích ženách by nebylo?
  • No.. třeba by mohlo jít o to, že v pokročilém věku, žena porod nepřežije přeci jen v eneolitu a starších kulturách byl porod i tak nejčastější smrtí... Kdežto logicky u muže nejsou skutečnosti s pohlavním aktem tak fyzicky náročné (jako je porod a těhotenství)... Ani by to nemusela být taková záhada =D
  • No já tvrdím,že některá etnika se rozmnožují geometrickou řadou bez ohledu na věk !!!
    Taky jako největší rarita hned po siamských dvojčatech je jedináček v rodině tohoto etnika !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit