Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavé, že jsem jedináček. Ani jsem nechodil do žádné školy, kde se učí homosexualita xD
    • Ty si vesmírná výjimka, tys teploušem buď po mámě a mámě, nebo tátovi a tátovi, prasáku!
      • Jasně, vesmírná výjimka xD
        • Tak, tak, výjimka všech výjimek!
          • Jako že jediný gay, co je jedináček? Asi ne, že?
            • nikdo ti neřek že tvého bratra dali k adopci nebo potratili *1*
  • Když bych se chtěl přeorientovat, můžete poradit nějaký kurs, kde se to naučím ? ;-)
    • Stačí, když se zeptáte, jestli by se autor toho nesmyslu dokázal přeučit na opačnou orientaci, než má teď. A ať si sám odpoví. *1*
  • Homosexualita je NAUČENÉ chování nic s čím se člověk narodí! Stejně jako se nikdo nerodí, že je JEN na blondýny, pedofil, zoufil. Jaký si to uděláš takový to máš!o
    • Větší blbost jste nemohl(a) napsat, že? Kde se to chování učí? Že se pomocí toho nedá přeučit zpět?
      • přeučit zpět? Přeučíte zpět 50ti letého tatíka co okusil 18ky, že je to lepší s 50ti letou tlustou bábou? no ne co? kapišto? Buď se zvrhlému chtíči poddáš nebo ne, ale proboha nehraj to na to, že jinak nemúžeš trapáku!!!!
        • Asi jsem to řekl trochu blbě, s tím "přeučit zpět". Vy byste si dokázal/la představit, že by vám někdo řekl "buď na tohle pohlaví, zkus to, bude to pěkný" (předpokládám že na stejné pohlaví) a vy byste to zkusil/a a potom řeknete "no jo, je to dobrý a lepší, odteď budu jen na tohle pohlaví".

          Ne ne, takhle to opravdu nefunguje.
    • b.svacina
      HMSX je vrozená, naučit se dá pouze prostituce, vím o čem mluvím. Jak se člověk může naučit ve 14 létech hmsx? to nechápu.
      • takže když vás vzrušuje stejné pohlaví tak jste se stím narodili ja? když děti také ja? když zvířata také ja? když prsatý víc než plochý ja? když mrtvoli ja? nebo to platí jen že se narodíte jako homouš? jinak je to ouchylný??? imho potkal jsem jich za život spoustu všichni do jednoho měli i ženu(ano jsou tací co tu příležitost neměli nikoliv však co by odmítli) nebylo to pro ně nic NEMOŽNÉHO jen je to tolik nevrušovalo no stejně jako tolik nevzrušuje 50ti letého tatíka tlustá manželka oproti tomu s 18kou si to rozdá mnohem "vzrušivěji"... Každý je jen tím čím CHCE BÝT... *3* *14*
        • Když myslíte xD

          Ano, je spousta takových, co měli manželku a dokonce splodili děti. Já bych to teda nedokázal.

          Líběj se mi ženský, třeba Ledecká je super kočka a i plno dalších, ale nevzrušují mě, nedokázal bych k ním mít city, zamilovat se do nich. O tom to je.
      • Oni vám to místní experti "vědecky" vysvětlí *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit