Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že je dobře, že žádná zvěř nemůže mluvit, protože bychom mohli slyšet sakra velkou kritiku za své chování a činy.
  • kouká jako kdyby měl virózu nebo přebral Becherovky *1*
    • Kniže ten dostal viagru a plenu
    • bechču nežere
  • ještě že nemáme knížecí opičku, umí krásně skákat jak píská Brusel a dokonce už i šišlá.
    naštěstí troubů kteří si říkají elita je v republice mín než rozumných lidí.
    • zato máme komunistického (bývalého) StBáckého (bývalého) ožralu, který se motá jak Mockba brnká na balalajku. Troubů, kteří si říkají elita, ale jsou to jen jelita je v republice stále dost a dost.
  • ale já umím mluvit a to jsem makak
  • Mluvící opice má i svůj zoologický název Vobamgutan americký (presidentae):
    Řád: primáti (Primates)
    Rod: vobamgutan (Vobampongo)
    Podčeleď: vobamgutani (Vobamponginae)
    Život
    Většinu života tráví v politice. Z politiky slézají jen výjimečně a neradi. Tráví zde skoro 99% svého života.
    Potrava
    Vobamgutani si svou potravu shánějí v McDonaldech. Žerou listí, hmyz, ptačí vejce, banány, které tvoří skoro 60% jejich potravy. Mezi jejich nejoblíbenější pochoutky patří fíky a mango.Občas si rádi vylepší jídelníček lidmi z menších států, např. Grenady, Panamy atd. .
    PCHE !!!
  • Jedna končí v Bílém domě asi mluvit umí když se tam dostala *3*
  • Americký zázrak, tam vopice mluví, muslimoangličtinou!!!


    PCHE !!!
    • znám zemi, kde opice čtou azbuku *1*
      • A já znám zem USA kde opice je v Bílem domě a azbuku neumí .Tak že hloupá opice *1*
  • Protože se raději projevují na tiscali?

    A doufám, že zastávají také evropské hodnoty, jako jejich strážce.
    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16564-poslusne-hlasim-pane-ministre-chovance-ze-tohle-je-typicka-ukazka-ruske-propagandy-poslete-na-to-prosim-jakuba-jandu.aspx
  • Protože by ji dementní voličí čtvrté cenové skupiny zvolli za prezidenta, což se vlastně už stalo.
    • Pravda Barak mluvi
    • Pablb jak má být
      • tak, tak, a přesto si ho tupci zvolili za prasedenta.
        • A co máš ty?
  • Protože jim to demokrati zakázali. Opice jsou totiž chytřejší,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit