Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tušil jsem, že ty čísla budou takto zarážející. Je to taky jeden z důvodů proč na veřejná koupaliště nechodím a místo toho jsem si raději pořídil domů na zahradu bazén z https://www.albixon.cz/

  • Někdo tady psal, že Pažout prásknul na Horáčka, že ten do bazénu i kaká, já tomu věřím, protože to samý říkal i Jonatán!!!

    WOW !!!
  • U nás v jezeře, my ryby, ve vodě běžně souložíme *1* A na velkou taky nechodíme na břeh *3*
  • Aquaparky snizuji hladinu vody behem noci a pridavaji cerstvou, neustale plavcik promeruje a pridava chemii Ale podival se nekdo u more ,co se deje tam splasky z velkych hotelu na Kanarech,Recku, vse to vali kousek od plaze kde jsou turiste. A tam kde je Marina s jachtama nejen smrdi diesel ,ale i vsechno personal posila do more -katastrofa Takze si clovek moc nevybere
  • No a co mají jako dělat, když jsou uprostřed bazénu nebo rybníku, kde žádně WC není? Znám jednoho, ten normálně močí do gumového nafukovacího člunu a žádný problém. Na stabilitu člunu to nemá žádný vliv. Takže bych to nedramatizoval.
  • On mezi složením potu a moči tak velký rozdíl není. Takže, pokuď se tělo v teple přirozeně potí, tak . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit