testovaci text

Diskuse pro Článek

Vše, co jste kdy chtěli vědět o toxoplazmóze, ale báli jste se zeptat

9. 1. 2017 – NEDD

"V chemtrailech jsou na hliníku namražené bakterie, z nichž jeden druh je obzvlášť nebezpečný – toxoplasma. Je to mutant, něco mezi virem a bakterií. Té se dá zbavit častým pitím kávy bez mléka během ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 8

napsat komentář

Babaloo (anonym)

Shodou okolností jsem se včera krátce mrkla na pořad Tajemství těla, kde o toxo mluvili. Mě by zajímalo, jak se toxoplazmóza léčí, zda se - pokud je promořenost skutečně tak vysoká - léčí, pokud ne, proč. Ale ptát se nebudu, protože se bojím...... Bojím se odpovědí. Většinou totiž pokud nepřijdete k lékaři s hlavou pod paží, nebo aspoň s rukou visící na kousku kůže, nijak zvlášť to, co vám je, zkoumat nebude. Mnohokrát jsem obdivovala schopnost lékařů vidět na úrovni elektronového mikroskopu. Proč by mi jinak, když jsem žádala o laboratorní vyšetření, řekli, že je to zbytečné?
27.2.2017
vlákno reagovat

Mansie (anonym)

Kdo tvrdi, ze Smrtelny virus a bakterii lze zastavit pitim kavy bez mleka, je pro mne naprosty idiot..:D To je jako jist jablko a vylecit si tak rakovinu. Nekteri lide by vazne meli mit zakaz internetu... Jinak vyzivne informace o parazitech a virech /ktere ale v Cechach nehrozi, i kdyz stado volu je uznava/ zde --- http://www.detoxikujeme.cz/paraziti-v-lidskem-tele/
http://www.detoxikujeme.cz/paraziti-v-tele/
20.6.2017
vlákno reagovat

udivený (anonym)

je s podivem, že dnes v době takového přístupu k informacím se ještě najdou retardovaní jedinci kteří za celých dvacet let nedokázali protočit své zrezivělé mozkové závity, tupé ovce které bezmyšlenkovitě přežvykují oficiální pohádky a popírají věci, které ostatní už běžně vidí a pro něž hovoří tuny důkazů.
11.1.2017
vlákno reagovat

Jox (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Takovéto články musí redakce tvořit naschvál, a to za účelem vyfiltrování konspiroidiotů :-DDD
10.1.2017
vlákno reagovat

smyslem článku je (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

mystyfikovat a manipulovat méně vzdělané čtenáře kteří se o problematiku tolik nezajímají, nevědí o ní a tak automaticky zamítnou všechny zvěsti o chemtrails společně s toxoplasmou jako nesmysly. Je to často používaný dezinformační trik.

Uvedu jeden příklad.
V roce 1969 američtí kosmonauti přistáli na Měsíci "kromě jiného soukromí radioamatéři zachytili hlášení "nejsme tu sami. Na okrajích kráteru jsou cizí kosmické lodě. Sledují nás. Jsou obrovské" Následovalo utnutí vysílání a přechod na kódovanou frekvenci.

Oficiální sdělení NASA znělo "kosmonauti přistáli na Měsíci, bouchli šampaňské, zapíchli vlaječku, potřásli si rukama a protože tam nic zajímavého nebylo, letěli domů na pohár v bejsbolu.
Protože se ovšem začaly objevovat zvěsti, že vše je jinak, dezinformační oddělení vypustilo mystyfikační bajku o tom, že Američané prý na Měsíci nebyli a vše natočili na Zemi. A pak najatí "vjedci" začali tuto bajku oficiálně vyvracet a tím zesměšňovat případné "spiklence" kteří by chtěli tvrdit, že s Měsícem to bylo trochu jinak. A neznalý neinformovaný plebs automaticky tím pádem jakékoli zvěsti a informace odchylující se od "jediného správného oficiálního sdělení" odmítne jako konspirační smyšlenky a fantazie.
Skutečnost je ovšem taková že na Měsíci spousta mimozemských ras má své základny, rovněž Nacisté ji tam prý měli a mají je tam i Američané. Výprava Ameriky 1969 na Měsíc kde byli účastni Amstrong a Aldrin byla pouze jedna z mnoha a byla určena JAKO ZASTÍRACÍ KOMEDIE PRO NEINFORMOVANOU VEŘEJNOST. v té souvislosti je zajímavé, že teď před pár dny v prosinci se Aldrin dostal na Antarktidu a tam měl zdravotní potíže. Za prvé-kdo ho tam pustil? Antarkltida je mezinárodní citlivé území a dostat se tam není tak snadné jako třeba zájezd do Egypta k pyramidám. Za druhé-co v tak náročném klimatu ve svém věku hledal? A za třetí-z čeho dostal tuším infarkt?

Žeby se po téměř padesáti letech dověděl jak se věci na světě opravdu mají a že hrál pro své nadřízené jen roli mystyfikátora veřejnosti? Totiž na Antarktidě kromě základny mimozemské rasy Draco měli základnu i Nacisté a prehistorická předatlantská pozemská rasa. Dále tam žijí skupiny které jsou snad pozůstatky Atlantské rasy. A to Aldrina dorazilo, že se po půlstoletí dověděl že byl jen za užitečného s prominutím idiota určeného k balamucení veřejnosti? Nějaké jiné vysvětlení????????
9.1.2017
vlákno reagovat

cuc (anonym)

8 souhlasí, 2 nesouhlasí

v roce 2016 komise EU pro věci boje proti klimatu PŘIZNALA že už dva roky spolupracuje s letectvem USA na rozprašování určitých chemických látek do ovzduší nad Evropou, takže tzv. chemtrails NENÍ ŽÁDNÝ VÝMYSL.
tak si představují vědátoři boj proti klimatickým změnám, že prý ty látky navazují na sebe CO2 a snižují uhlíkovou stopu.
jiná věc je ta že to padá dolů na urodnou půdu a teče to pak do podzemních vod.
ale ikdyž to EU přímo oznámila tak furt někteří budou tvrdit že to je hoax
9.1.2017
vlákno reagovat

alf (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

neuvěřitelné *8*
10.1.2017 upraveno v 11:50
vlákno reagovat

Hells Angel (inkognito)

Jasně, dihydrogen monoxid. Mj. výrobek Union Carbide, firmy zodpovědné za katasrofu v Bhópálu...
12.1.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.