Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná a talentovaná zpěvačka.
  • to je škoda že umrela ako se mate všechni *6*
  • nej spěvačka nikdo už nebude taková jako ona je a byla prostě jediná *13* miluju její hudbu *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=xcIvIladNnQ <-- Pořád dokola..=* nádherná..
  • *9* R.I.P.Aalyah R.I.P. *9* Rest In Peace King Of R&B *9*
  • Aaliyah

    jj mate pravdu byla to dopra zpevacka a taky herecka je ji moc skoda mela jsem ji rada a furt posloucham jeji skladbyy na ni jen tak zapomenout neda je proste dobraa a navzdy zustanee v nasich srdcich
  • petka30

    aaa

    ona byla upe úžasnáá ty její písničky sou nejlepšííí a nejwíc se mi líbí try again a i miss you škoda že umřela :( a film romeo musí zemřít je dobrej film :)) *4* *3*
  • aaliyah

    vzdy,kdyz slysim pisen I miss you tak je mi do breku,jsem jeji velkej fanousek uz od mala a jeji smrt me hodne vzala brala jsem ji jako svuj vzor a to doslova.Mate pravdu nikdo na ni nema a mit nebude byla uzasna ve vsem ale v nasich sdickach bude navzdy zit..........
  • mc-mj

    Chtěl jsem podotknout že to muselo bolet taky její rodiče a její přátelé.Ale nikdy je to bolet nepřestane protože jí milovali jako jíní lidé milují svoje děti.
    Pro mě vždycky a bude ta nejlepší zpěvačka, herečka a modelka na celém širém světě.
    Doufám že se Aaliyah díva na nás z nebe protože věřím že ttam je.
    A kdyby ještě žila a měl by jsem možnost se s ní setkat tak by jsem ji objal a řekl by jsem jí a nikam nejezdí. *9* *9* *9*
    • Re: mc-mj

      to jsi napsal moc hezky a hlavne pravdive. Na Aaliyah uz nikdo mit nebude a byl to zazrak asi proto si ji buh vzal k sobe. *4*
  • jjj.lo

    Aaliyah byla a bude nejlepší

    Jo je pravda, že dost zpěvaček Aaliyah kopírujou ale originál byl jen jeden a navždy bude ona ta jediná nejlepší na světě..... sice nechápu proč buh dopustil aby zemřela, tak brzy a měla tak krutou smrt *9* přitom to byla užasná holka když nebudu počítat jak byla krásná a že měla krásný hlas dělala ruzné dobročiné akce proti rakovině a podobně prostě to byl andílek kterej nemyslel jen sám na sebe!!! I Love Aaliyah navždy!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit