Přejít na výpis diskuzí

Adriana Sklenaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pani Andiana, -na vysvetlenie mojej reakcie .Ten vas vyrok o neexistujucej krajine je tak skaredo zavadzajuci.Pravdepodobne ste tym mysleli rozpad republik, ale francuzi to budu chapat ako vasu hanbu za krajinu. Zijem vo FR dlhodobo a viem ze nevedia o nasej kerajine nic. Aj ja mam VS diplom z tohoto obdobia,no nikdy by som to takto nekomentovala. Mojim cielom nieje kritika ale upozornenie aby ste sama sebe neskodili a neskodili mojej vlasti. Hadam poznate ;Nehante lud moj; tak prosim Vy nehante moju krajinu.
    Nitka
  • Dobry den pani Adriana,
    myslim ze ste boli uspesna, vas uspech sa v mojich ociach uplne zrutil, ked ste napisali ze,,, POCHADZATE Z KRAJINY KTORA UZ NEEXISTUJE, zo slavi sa vam stale toci hlava a preto ste stratili narodnu hrdost, je to naozaj hanba. Napriek tomu ze nasa krajina ma vela negativ,nikdy by som ju nezaprela, ani keby som bola 100x uspesnejsia ako vy. Tento vas vyrok je vasa najvacsia hanba, skuste sa nad sebou zamysliet,takto ublizujete aj sama sebe.
    Hrda slovenka Nitka
  • jedna z najkrajších žien sveta
  • Adriane želám všetko najlepšie k 40.narodeninám,na to,že má tolko rokov vyzerá úžasne!!! *14* *14* *14*
  • jumboxxxl

    Ahojky Adriano

    Kdyby náhodou,tak já o Tebe mám opravdu zájem.Nejsem nic moc,ale kdo ví.Jinak jsi moc hezká ženská.:-)AHOJ Pavel *4*
  • nejdelší nohy?

    Nejdelší nohy na světě má Světlana Pankratova z Ruska - 132 cm. Viz http://www.nejdelsi.cz/n/nohy/
  • sexi

    Je to najkrajsia zena na svete, krajsej prosto niet, je dokonala!
  • Nejvice sexY

    Máš ve všem pravdu, a stále má nejdelší nohy na svěťe je to prostě kus a snad skoro anďel, tedy vzhledem jaká je nevím,ale rád bych to zjistil *14* zatím čiao L Bugsy G
  • Super!

    Ma krasne prsa a zadek. Ked som ju vydel na obrazku nahu, zatajil sa mi dych. Je sexy. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit