zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Agáta Prachařová

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Agáta Prachařová, rodným jménem Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka, herečka a majitelka módních značek, které nesou názvy Rebella a JÁ čepice. V roce 2005 ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 464

napsat komentář

Lujza (anonym)

Kdysi jsem ji nemusela,ale už mi nevadí,dokonce jsem ji začala mít docela ráda.Nemyslím,že by si na něco hrála.Nemusím pokrytce viz jiné známé missky a rádoby modelky,které naopak ti co Agátu nemusí milují a rozplývají se nad trapnou barbínou. Češi jsou hodně tuctoví a to čemu nerozumí lehce zavrhnou.
5.1. (12 dnů)
vlákno reagovat

Cenzura (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Agáta je obchodnice. Ten příběh o nevěře a potom dohady, kdo je vlastně otcem očekávaného dítěte byl chytrý tah, který významně pomohl splácet hypotéku, nové auto atd. Dcerku nyní ukrývá před objektivy, cena za její první fotku bude asi pěkně vysoká, neboť každý bude hledat nějakou podobu s potenciálním otcem a senzacechtiví trubkové budou chtít vidět testy otcovství... Pěkně si vás vodí Agáta, chechtáky se jí sypou z bulváru bez námahy.
27.12. (21 dnů)
vlákno reagovat

Sabina (anonym)

No nerikam ze bych se ze zvedavosti na vase video nepodivala hodne jsem se tesila az se na neho podivam ted jak mate na youtube jak se licite za pet minut to teda koukam...jste dobra ze se tak nadherne dokazete za tak kratkou dobu nalicit no cekala jsem ze to bude nuda ze zacatku jsem myslela ze to nevydrzim dokonce ani to jedno video kde se licite ale musim rict ze je to teda nadhera jak krasne se nalicite za tak krátký čas... *3*
29.5.2017
vlákno reagovat

Maras (anonym)

Proboha proč na 95 fotkach ze 100 špuli tu hubu.Vždyť to je tak nádherná holka ze si myslím že to nemá zapotřebí se jakkoliv špulit.
7.5.2017
vlákno reagovat

Katarína Nemčeková (anonym)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

Viete, že ste chudera, len keby ste sa nám už neukazovala na televíznej obrazovke. Zaujímajú nás ľudia, ktorí niečo dokázali a sú prospešní pre našu spoločnosť, to sú tí inteligentní ľudia a nie vy, nič ste nedokázala sama a pekných dievčat s pokorou chodí po ulici veľa a nie afektované trdlo...
20.3.2017
vlákno reagovat

Roman Sibinský (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Určitě to nemáš v životě jednoduché. Ale kdo má. Nevěřím tomu, co se tady píše. Každopádně si přesně ten typ člověka, kterého mám v oblibě. Kdybys chtěla tak jsme tady.
19.3.2017
vlákno reagovat

petan (anonym)

mozna je agata divoky typ ale ja ji hrozne miluju ona v tom musi byt strasne dobra ta urcite vi jak chlapa rozpalit
23.2.2017
vlákno reagovat

Eva Procházková (anonym)

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

pokud si pracháč, máš naději
25.2.2017
vlákno reagovat

Cenzura (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

*14* *14* Kubovi to slušelo s Vojtou mnohem víc, nevedli kecy o ničem
*16* *16* Kam čert nemůže, nastrčí ženskou, popř. ještě tchýni, matku, macechu atd.
*13* *10* Škoda jich, kluků ušatých, kdo chce kam...

*2* *15* Již se vyjádřila investigativní reportérka Šeflová?
*1* *1* *1*
12.2.2017
vlákno reagovat

xxx (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Gratuluju Agáto a přeju hlavně zdravíčko *3*
26.1.2017
vlákno reagovat

Pejta (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

Agatka je super a ma super manzela...kazdy den chodim okolo kadernictvi Agata u Masarycky ale jeste sem ji tam nevidel skoda
25.11.2016
vlákno reagovat

Zuzana (anonym)

Myslíš, že tam maká??? hahahahaha
20.3.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.