Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!

  • Peníze nejsou všechno!

  • Peníze nejsou vše!

  • zlatokopka jinak druhořadá herečka.

    Lidé jsou různí.Každý člověk má svoji volbu.Někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • Luky1987

    Ďalšia katastrofa 

  • bývalá přítelkyně jakuba prachaře.

  • Ať už se jde někam zahrabat pořád jen pomlouvá a zesměšňuje druhé a sama je to rozmazlená pipka.A postavu na modelku už taky dávno nemá.
  • Kdysi jsem ji nemusela,ale už mi nevadí,dokonce jsem ji začala mít docela ráda.Nemyslím,že by si na něco hrála.Nemusím pokrytce viz jiné známé missky a rádoby modelky,které naopak ti co Agátu nemusí milují a rozplývají se nad trapnou barbínou. Češi jsou hodně tuctoví a to čemu nerozumí lehce zavrhnou.
  • Agáta je obchodnice. Ten příběh o nevěře a potom dohady, kdo je vlastně otcem očekávaného dítěte byl chytrý tah, který významně pomohl splácet hypotéku, nové auto atd. Dcerku nyní ukrývá před objektivy, cena za její první fotku bude asi pěkně vysoká, neboť každý bude hledat nějakou podobu s potenciálním otcem a senzacechtiví trubkové budou chtít vidět testy otcovství... Pěkně si vás vodí Agáta, chechtáky se jí sypou z bulváru bez námahy.
  • No nerikam ze bych se ze zvedavosti na vase video nepodivala hodne jsem se tesila az se na neho podivam ted jak mate na youtube jak se licite za pet minut to teda koukam...jste dobra ze se tak nadherne dokazete za tak kratkou dobu nalicit no cekala jsem ze to bude nuda ze zacatku jsem myslela ze to nevydrzim dokonce ani to jedno video kde se licite ale musim rict ze je to teda nadhera jak krasne se nalicite za tak krátký čas... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit