Přejít na výpis diskuzí

Akon

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Akon je dobrej

  • máš nádhernej hlas. *14*
  • Akon je zabiják má pěkný skladby jeto můj nej zpěvák poslouchám jen jeho lowujůtě akone :) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zpívá ještě Akon nebo ne protože nový písně nevidím :(
    • Ano zpívá má ted samí nový písničky *4*
  • je sseexxii *14*
  • Co pořád mluvíte vždyť Akon je dobrej zpěvák i rapper. *14* *14* Možná někteří mají jinačí vkus ale jestli to říkáte protože je černoch tak ste fakt blbý! *16*, jestli souhlasíte dejte mi líbí jestli ne tak dejte nelíbí.
    • jsem jeho faninka uz od 7 let a myslim ze mas naprostou pravdu....;) :*:***
  • Pěkný chlap... ma bomba pisnicky
  • Lidi docela jste trapný souhlasim s Neznámím 6666
    Napíšu jen jedno mě se ty jeho songy líběj jelikož mají smysl a ne jako u některých zpěváků !! :p
  • RE:HIP HOP drž hudu seš jenom blbej debl co nosí plínky tak nezáviď
    jinak akon je boží
  • Myslím si, že je dobrej rapper !!! A nikdo z vás ho nezná líp než JÁ !!!! :D S tím se smiřte !!! Tak si nehrajte na přiblblý hádky jestli je nebo není hezkej !!! Přiznejte si i kdyby se vám nelíbil tak je hezčí než vy !!! :D ... on nechce namyšlené fanynky a fanoušky jako jste vy ( myslíte si jací jste a přitom ... neumíte nic jiného než dávat komenty k tomu jestli je nebo není hezkej ( lepší je nadávat žádné komenty alespoň nebudete tak trapný jako jste teď )!!! Až se někdo z vás s ním potká jako já nedávno tak sem napište ... alespoň by to nebylo : frajer co k nemu dodat,,ale jako heskej neni to teda ne ... napsala nějaká kr*** pod jménem : You got it .. a to tam ještě napíše heSkej *16* místo heZkej nebo heZký !!!! Jste trapní a nic v životě nedokážete !!!!!! Až budete mít vysokou školu barák s pozemkem a budete tak známý jako já tak pak si můžete dovolit napsat něco takový ho .. a né si vydělat na jeho jméně pod jobem ( prací ): Mám k němu pár článku, jestli máte zájem můžu prodat ... nebo něco takovýho jsem tu někde četl(a) vaše inteligence se fkat snižuje čím dál tím rychleji a jste čím dál tím víc líní pracovat místo toho raději prodáváte články pod jeho jmnénem aby jste si vydělali !!!! *13* Píšu to tady proto aby jste se nad svým životem zamysleli a nedělali hlouposti začali se učit aby z vás něco bylo a měli pozemky a všechno co k takovému vystudovanému ( hodnému, nesobeckému )člověku patří !!! A místo toho jste *12* *12* *12* *12* *12* !!! Já Vás nechci více řešit vím, že se mám líp než kdokli jiný a proto Vás neřeším ;)
    • Souhlásim stebou ale že ho znáš líb než my? ty se sním snad znáš osobně nee zak co to tady meleš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit