Přejít na výpis diskuzí

Alena Mihulová

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřeji k včerejšímu velkému úspěchu v Karlových Varech moc Vám to přeji! Viděl jsem vaši 13 komnatu je to velký návrat přeji další krásné role a hodně stesti!
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* Naše ---Alenka Mihulová *14* *14* *14* *14*
    • Ta Vaše Alenka je fakt strašná!
  • tu jsem našel odkaz na její video http://www.amaterpecko.cz/?videos=alena-mihulova
  • Všechno nejlepší k dnešním narozeninám.
  • Chtela jsem se optati

    Nevite, co to ma s usty, v Kytici to bylo dost videt, je po bouracce?
  • 13. komnata

    Žádný životní kámen není tak těžký,aby se s ním nepohlo třeba o jen milimetr.
  • Vážená Alenko.Pořad 13.komnata jsem sledovala dnes podruhé a musím Vám napsat,jak velice si Vás vážím.Je vidět,že ctíte ty správné životní hodnoty a takových lidí mnoho není. Přeji Vám upřímně jenom to nejlepší v dalším životě.Věřte,že jedna z nejkrásnějších věcí je dožít se také vnoučátek,mějte to stále na paměti a říkejte si,že to je právě věc,kterou můžete svým odporem k pití ovlivnit. Moc držím palce a zdravím Vás.
  • paní aleno, setkala jsem se s vámi na AA v Brně asi před půl rokem. děkuji vám za vaši otevřenost a upřímnost. chtěla bych vám i paní vilmě cibulkové popřát - vydržte a podepisuji vaše slova, že všechno je lepší než se napít. zlomte vaz!!!!!!!
  • Veľmi držím pani Alenke palce, aby sa jej podarilo dostať sa znova do normálneho života.Nemala to jednoduché, a aj ked mnohí nebudú so mnou súhlasiť, zvaládala svoj život ako najlepšie mohla a vedela.Ešte raz veľa, veľa sily!!!!!!
  • Paní Mihulová, i já jsem včera viděla 13.komnatu s Vámi, už dříve jsem četla nějaký Váš rozhovor a chtěla jsem Vás kontaktovat, ale byla jsem v té době mimo republiku. Mám podobný příběh a moc ráda bych se s Vámi setkala. Nechci Vás obtěžovat, nejsem asi jediná, kdo Vás takto kontaktuje, ale přesto bych s Vámi moc ráda mluvila. Děkuji za Vaši otevřenost a upřímnost, byl to silný dokument. Hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit