Přejít na výpis diskuzí

Aleš Cibulka

OSOBNOST 23.7.2007 
117 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Pan Aleš Cibůlka už nepracuje  je vyčerpaní  praci ,  13 komna oněm

  • hurvinkovamorticie9

    😇😍goold Aleš cibulka

  • Dobrý den,Prosím vás o pomoc jako znalce naší filmového. Prosím vás nevíte. Jaky obraz.-koho zobrazuje..-visí v pokoji správce pivovaru ve filmu postižiny? Pepín pod nim prosí bratra o odpuštění, když si Krásná spravovat zlomila nohu po tanci s nim.pustila jsem si film několikrát. Ale nemohu to jméno přečíst. Děkuji moc.
  • Pane Alesi,vas projev ve vasich poradech prehnany,prekrikujete hosty nebo domaci podle typu poradu.Moc na sebe strhavate pozornost,predvadite sebe.Chtelo by to zklidnit,ztisit a nehnat se jen za penezi.Vim,ze si chcete udrzet misto v televizi Barandov,ale v ni je uz precibulkovano aprebrozovano,chce to zmenu *1*
  • Dobrý den, pane Cibulka, právě jsem dokoukal nebo resp. nedokoukal v TV Vaši návštěvu u Kateřiny Kristelové... Při vší úctě k Vám, tohle jste asi nemusel... Měl jsem dosud dojem, že Váš nadřízený ale i především Vy, koho navštívíte. Tohle byla opravdu taková další laciná "aférka" p. Kristelové. I když jim to třeba s p. Řepkou vyjde, o tomto vůbec polemizovat nechci. Ale v tomto případě snad nikoho nemůže přesvědčit natož ohromit mnoho polic s knihami. Ani kdyby p. Kristelová předvedla, že má doma státní vědeckou knihovnu. Jak se říká, komu není z hůry dáno... Není přece účelem Vašeho pořadu někomu vylepšovat IQ kredit.
    (dan)
  • Milý Aleši ,chci Vám poděkovat za pořad "Mužů dal?"Vždy se na nej těším.Diky a přeji krásné dny.
  • Libi se mi porad MUZU DAL
  • Mohu se vás zeptat:kdy se u vás objevila chuť na muže ???
  • Dobrý den milý Aleši,kde jste se nám ztratil?Mám vás moc ráda a je mě smutno po Sejdeme se na Cibulce.Pořád se jen opakují staré díly a nové mě moc chybí.nebo teď točíte někde jinde a něco jiného:Ráda bych vás někde viděla.děkuji za odpověď Eva
  • Pane Cibulka už se nám prosím vás vraťte :))
    Je nám moc a moc smutno :((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit