Přejít na výpis diskuzí

Aleš Jarý

OSOBNOST 2.7.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znal jsem Aleše osobně a byl to dobrý kamarád. Vzpomínám na ty časy ale ty se nevrátí. Vzkaz pro všechny: lidi chovejte se k mamince tatínkovi k přatelum adt. slušně. Uvědomte si co pro vás dělají , pomáhají vám , a držejí vás nad vodou. Nenadávej te jim nepomlouvej te je , neubližuj te jim. A to samí k zvířatům. (Pes , kočka, atd.). Já jsem vyrůstal v dětským domově. Teď mám manželku dceru a syna a i psa. Ahoj Sandálek.
  • alešku si mrte a já zdrogoaná
  • Aleši chci aby byl rok 2014 protože to si byl naživu . Každý den na tebe vzpomínám a nemohu zapomenout. Byl si milí a hodný . Měla jsem tě ráda. Ve stejném dni jsem přišla o dceru umřela v nemocnici ono ji totiž srazilo auto. Řidič byl opilý a jel rychle a vjel na chodník a srazil ji . Mí dceři bylo 14 let. Odpočívej v pokoji.
    • Je mi to líto :( . Ale čas všechno spraví. Dejte na mě. ×)
  • Aleš byl výborný herec . Měla jsem ho ráda. Aleši si mrtev a já chci být mrtvá taky. Aleši si v nebi a já chci do nebe taky . Aleši chci tě zpět. Tvá Ina 35 let.
    • Ino skvělý projev.
      • Děkuji Terezo.
  • Aleši já jsem s toho zdrcená jak jsi umřel. Ale život si to tak zařídil. Milovala jsem tě. Chybíš mi a chybět mi budeš to mi věř. Vím že tohle už si nikdy nepřečteš ale stejně jsem to sem napsala. Tvá milující fanynka Dominika Filetková.

    P.S.Aleši to sis nezasloužil umřít takhle brzo.
    • Ale Dominiko Nebuď te smutná. Čas utíka.
      • Terezo jste milá.
  • Škoda že odešel s tohohle světa tak brzy . Nej roli měl v četnických humoreskách. Aleši budeš mi chybět. Anna.
  • zajímalo by mě,který datum narození platí,zda 20.3.1957 v ceské skalici,či 26.12.1958 v brně
  • Dobrý herec,skvělý dabér. Jenom máte v článku malou chybu,nezemřel v 56 ale v 58 letech.
    • Pokoj jeho duši
  • Odešel jsi, jak si to osud přál, v našich srdcích a vzpomínkách zůstáváš dál.
  • byl to dobrej četník a cela brněnska patračka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit