Přejít na výpis diskuzí

Aleš Opatrný

OSOBNOST 22.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdrávím Aleše už pár let znam dělal jsem u něj a jezdil i jeho koně a po pravdě ten človek to ma v hlave zrovnane ohledne koní či treninku bo osobniho života... narozdil od jeho otce kterej se tvaři jako milej chlap tak pod kuži se skryva neco čemu jsem nemohl za celou dobu přijit na jmeno... ohledně toho dopingu zjistěte si jak do opravdu bylo než začnete šiřit famy a atd... *3*
  • adisekizzi neurazej moji rodinu, je ti to jasny *10* nyslim ze by ses mela zajimat radsi o sebe
  • praxe

    Holky zajímalo by mě jestli některá u něj jezdíte ( nebo jste jezdili). Ráda bych k němu šla na praxi a chtěla bych vědět jestli někoho přijímá na praxi okolo koní a vůbec všechny informace okolo praxe *3*. Ráda bych se k němu nasáčkovala, poněvadž ho opravdu obdivuju a je to můj veliký vzor. Všem předem děkuju za odpovědi *4*
    • Jezdila jsem u jeho ségry, na stejném ranči. Výcvik je oopravdu profesionální, ale okolo koní se toho moc nenaučíš.. Možná i ano, ale dle mé zkušenosti ne.. Navíc mají ten výcvik velmi dobře zaplacený 1 hodina = 500 Kč :D Samozřejmě, přešla jsem pak do jiné stáje, kde jsem se rázem setkala s pocitem se starat o koně, jako kdyby to byl tvůj vlastní, za mnohem menší pěníze :D
  • diky moc fakt

    sem se jen ptala nikomu by ruce neupadly kdyby odpovedel *9* nebo snad jo? *7*
  • nejlepsii

    ales je najlepsii ..teraz bol unas na slovensku a vyhral to T-cko jak nic...je perfektny a mili aa mooc moc heskej *3* *3*
  • hledam :(

    *9* chtela sem se zeptat je tady nekdo z Horovic??? je tam jeste ustajena Hannoverska klisna Koneta???
    • Re: hledam :(

      Ano. Koneta je zde pořád ustájená ( pokud myslíte tu bělku :-)
  • hela007

    Ale ale Ado (adisekizzi

    A ještě něco ten tvůj "andělíček" umí jenom jaštět(on totiž nezpívá) a "brnkat" na kytaru Aleš umí VÝBORNĚ jezdit na koni,umí se chovat a plllllllno dalších věcí!!!!!!!
    • adisekizzi

      Re: Ale ale Ado (adisekizzi

      to toho teda umi. Izzi umi narozdil hrat na ruzne nastroje zpivat a kazdy den ma koncerty narozdil od Opatrneho ten si parkrat za rok zajede na zavody a konec a asi zavidis ale nevymyslim si tak jako ty *3*
      • Re: Re: Ale ale Ado (adisekizzi

        No myslím že tohle fakt nikdo nezávidí:-D
      • Re: Re: Ale ale Ado (adisekizzi

        No nic proti, ale je trochu rozdíl mezi Izzyho vřeštěním a Alešovým jedzeckým uměním... Chtěla bych vědět Izzyho na koni... Myslím že člověk, který dovede ovládnout a pochopit takové zvíře dokázal mnohem víc..a procházení a vřeštění na pódiu zvládne taky.. A že má Izzy každý den koncerty..no a? Aleš zase každý den (ostatně jako všichni jezdci) jezdí několik koní, musí si poradit s problémovýma koňma a hlavně si musí poradit sám..narozdíl od Izzyho, který má i na záchod asistenta....
  • hela007

    Ale ale Ado (adisekizzi)

    Co se po mě opičíš to samé sem napsala na Izzyho nic jiného asi vymyslet neumíš no jen kopírovat. Tobě se líbí potetovaný,alkoholický,drogový parchant, Aleš je Aspoň krásný,hodný,má rád koně,zvířata a přírodu!!!!!!!! A prosím už po mně příště nekopíruj ju???? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dadela

    PRO VŠECHNY !!

    Nikdo nevíte jak to ve skutečnosti bylo s dopingem, tak sem nepište takový kraviny .. Na pomluvy si založte radši diskuzy, ale tady vaše názory nikoho nezajímaj !!! *13* a už se těšim na komenty, co mi na tohle napíšete !!! *5*
    • Re: PRO VŠECHNY !!

      *1* Ja nepomlouvám já jen do pomluvaču rypu *15*
  • Všem pomluvačům

    *1* *1* Všem pomluvačům na vědomost dávám to co asi nevědí, Alešovi snížili trest na pět měsíců z 12ti. Protože se omluvil. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit