Přejít na výpis diskuzí

Aleš Procházka

OSOBNOST 25.12.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál Přátelé sleduji až nyní při jeho opakováni
    na Nova2. Včera jsem se doslova zděsila jeho dabováním Chandlera. Po panu Čtvrtníkovi je to brutální změna. Na tuto postavu ležérního intelektuála se suchým humorem se pan Procházka absolutně nehodí. Přestávám seriál sledovat:-(
    • Jj pan Čtvrtlík měl asi tehdy nějaký výpadek ale nebojte. Pan Procházka ho v přátelích zaskočil naštěstí jen pár dílů... Tak sledujte dál. Bude líp.
  • Vážený pane Procházko,
    velmi si cením Vašeho dabingu pana Rickmana v sáze o Harrym Potterovi. Brilantní práce, fantastický hlas, splynutí s postavou a dějem. Vždy se mi podlamují kolena. Oba jste vynikající. Bravo! I když pan Rickman tu už s námi není...
  • Musim rict, ze pan Procházka opravdu skvele namluvil profesora v Hery Potěrovi. Ale kdo napise, ze v přátelích nebo u Toma Hankse je vynikajici tak by mel zajit na ORL protoze tam nekde bude asi velky problem, nekde mezi uchem a mozkem, protoze ten umečenej hlas se nehodi jen tak nekomu. Mam pocit ze musi vlastnit nejake dabingove studio jinak si nedokazu vysvetlit tu strašnou spoustu zničených filmu a serialu kde se vsude vecpal.
    • Naprosto souhlasím s Katkou.
  • Bohužel ho znám osobně
  • Velmi děkuji, za skvělé dabingy , Severus Snape - nádherná práce s hlasem, svět podle Prota, taky úžasný dabing, máte nádherný hlas, a umíte s ním pracovat vskutku umělecky. Vedle Vás už takhle obdivuji jen dabérské umění pana Davida Prachaře a Miloslava Mejzlíka, jinak nikdo... díky...díky Vašemu hlasu ty postavy získávají další rozměr.....
  • nejvíc fantasticky namluvil Kranicha v KOBŘE 11 a pak se mi líbylo jak chvilku mluvil Chandlera v seriálu PŘÁTELÉ.
    • Právě, že jsem nepochopil jak mohli takhle zkazit seriál Přátelé a byl jsem nadšen, když Chandlera přestal dabovat.
  • Dabér je skvělý, zrovna si připomínám jeho Michaela z Brutální Nikity. Timothy Hutton je v jeho podání taky dobrý. A některý reklamy jsou vyložemě sexy podaný. Dvakrát jsem ho viděla naživo hrát, ale to je nesrovnatelný. Průměrný herec. Mikrofon mu vyloženě pomáhá.
  • zuzik-depp
    Zrovna teď jsem se dodívala na Shrekoledu a byla jsem (jako vždy) unešená z jeho hlasu!! *14*
  • Dabuje dobře, to jo. A ne jen Severuse. Kranicha v Kobře 11 taky namluvil dobře. O agentu Cooperovi s Twin Peaks ani nemluvim. A postřehli jste, kolik "Severus" namluvil reklam??? Třeba na Opeli atd.... Ale nic ve zlim. Dabuje fakt dobře. *15*
  • Také dabuje Snapa v HP. Úžasně .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit