Přejít na výpis diskuzí

Alessandra Ambrosio

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co na ni je tak skvělého.Líbí se mi,že stále vypadá stejně (na to kolik ji je). Ale za mě je moc šlachovitá a hubená. Ostatně,když tyto hubené modelky bez pasu stárnou (drží si stejnou váhu) vypadají pak jako stoleté babky na pláži (viz. Tara Reid).
  • Měla by trochu přibrat. Ta její váha je na její výšku opravdu hodně málo. Aby se nerozsypala! *9*
  • Ta že váží na 178 cm jen 51 kg? To je snad vtip? Moje kamarádka váží stejně a je z toho věčně špatná, protože jí strašně vadí jak je hubená a plno lidí ji označuje za anorektičku i když tomu tak není. To teda pardon, ale tahle váha mi teda u dospělé ženy zdravá nepřijde.
  • Ujde, ale Adriana Lima je o 100% lepší a hezčí, vedle ní Alessandra vypadá strašně obyčejně a tuctově.
    • Alessandra Ambrosio je hežčí než Limetka!
    • věc osobního vkusu *3*
      Adriana Lima se mi také líbí o něco víc,ale neřekla bych,že Aless vypadá vedle ní tuctově, naopak je "svěžím" opakem *5*
  • ivunka007
    Topmodelka Alessandra Ambrosio čeká druhého potomka a je nadšená. Na jaře roku 2012 tedy do její rodiny přibude nový člen. Aless má se svým snoubencem Jamiem již dcerku Anju, které jsou 3 roky. Je ve 4. měsíci. Gratuluji *14*
  • ivunka007

    Vše nej!

    *14*
  • Dokonalost!!!

    Na světě není krásnějšího tvora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • bmmnnfd

    Ale na těch dvou prvních fotkách je až moc hubená, to už není teda nehezčí, doufám že nebude bulimička nebo anorektička... jen na těch dvou prvních fotkách je už moc hubená jinak je hezká :-)
  • ivunka007

    Blog

    Ahojky! Budu moc ráda, když juknete na můj nový blog, ve kterém najdete topmodelky Victoria's Secret ( Alessandra, Miranda, Heidi, Karolina, Marisa, Adriana, Doutzen... )a info o značce VS http://victorias-secret-beauty.webn ode.cz/ papa Ivča *14*
  • ales

    alesandra se mi moc libí je nadherna *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit