Přejít na výpis diskuzí

Alexander Klaws

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MsGracia
    Alex,vypadá vážně super.A má krásný hlas. Jeho písničky jsou super. Získal si mě písní take me tonight, kterou natáčel v Praze na hlavním nádraží.Stay with me na formulovém okruhu,Free like the wind na koloseu, Behind the sun v krásné přírodě, All I ever want jako mušketýr, Here I am krásně se hodila jako vyznání. Sunshine afret the rain krásná s mládím. Not like you trošku ve starším stylu. *14*
  • Pěkný kluk Ája

    Ahojky je to fakt super kámoš a má super písničky. *14* *14* *14* *3* *5*
  • Slečna

    Je to ten nejhezčí nejlepší a nejúžasnější zpěvák kterého znám *3* *4*
  • ancheset

    Blog Alexander Klaws

    Zdravím všechny fanoušky Alexandra Klawse.Je to super zpěvák,ale v ČR se o něm moc neví,tak jsem se rozhodla založit o něm blog.Snad přibude ještě pár fanoušku Alexe( u nás). *3*
  • Alex

    Hoj všem fanouškům Alexandera...Je to úžasný zpěvák...*14* Mám jen dotaz jestli někdo nemáte od něj písničku Keep Your Faith....Nemůžu ji nikde sehnat *9*
  • Ahoj

    Ahoj, jak se máte? koukám, že se tady už chvíli nic neděje.... Jen nám přibyl nový člen do fanklubu! A to je dobře *1* jen tak dál, lidičkové! Také vážně přemýšlím, že se do fanklubu přidám.... jen nevím, co to obnáší?
  • Fotky Alexe

    chcete fotky?? www.alexander-klaws.republika.pl *3*
  • pro Zuzuliika

    pridala si tam pekný fotky *4* *4* *1*
    • pro Eiska

      diky, mela jsem tech fotek mnohem vic,ale menili jsme pocitac,tak jsem bez nich:-(
      • Re: pro Eiska

        to je skoda=o( ale i tak díky alespon za tyhle *4*
  • Zlatíko

    Hele, lidickové.... je pravda, ze mel alex neco se sabrinou weckerlin??? Nekde sem cetla, ze jo.....
  • Zlatíko

    Ahojík.... Alex je fakt moc peknej kluk.... a má krásnej hlas.... a vypadá sympaticky.... a clánky, který sem o nem cetla o nem taky rikaj jenom to hezky.... je to prej prima kluk... a vypadá na to *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit