Přejít na výpis diskuzí

Alexandr Ovečkin

OSOBNOST 31.12.2006 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex je nejlepší hokejista a nejhezčí chlap!!!
  • Alex se mi líbí protože dává nejlepší gó´´´ly
  • Vole lidi :DD co jste to hulili ?? :D prej : Muck on je klášný...chci ho mít v posteli :DDDDDDD zítra budem slavit jeho narozeniny :DDD Bože !! :D Ale nejvíc zkalená je ta co fandila Rusům :D !!!!! Normal komenty jsou o něm jako hokejistovy a zbytek ? :D mohu říct pouze : OMG ! :DDD
  • On je borec , prodtě božskej *14*
    • Se vzpamatuj !!! Chleba nebude levnejsi a ten Parchant co vypada jako opice si ude dal uzivat zivota co ty nepoznas !!! Je hrabou prachy a nam obicejnym se jen smejou HAJZLI !!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • Se vzpamatuj,je to opice na bruslich co neumi sama nic vymyslet jen ceka na nahravku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Ty sa spamätaj :) je to super hráč a nevie nič sám vymyslieť? Hej no.. Ale čo to tu vidím fíha tak asi vie aj dačo sám vymyslieť :)http://youtu.be/5DxTJmOCn5U?t=45s
  • oveckinfan

    Hurááá

    Konečně přijede Alex na mistrovství světa !!! *3*
    • Re: Hurááá

      Ale mohl začít jiným zápasem, ne tím s našima. *1*
  • Ovečkin vs. Crosby

    NHL se točí jen kolem těchto dvou, na ledě to jsou machři, ale co jinak?
    Crosbyho nesnášim jako celou Kanadu, protože je Kanaďani, neuměj hrát a už vůbec ne prohrávat. Nemyslim hrát, jako dávat goly apod., ale neuměj hrát čestně a překousnout lepšího soupeře.
    Názor na Ovečkina zatím moc nemám. Řekl bych ale, že na olympiádě to přeháněl. V několika zápasech srážel tvrdě hráče, kolikrát i mimo puk a protože to je právě Ovečkin, tak ho nevyloučili, zase jeden z mála si na MS v Německu nechal stříbrnou medaily na krku, to spousta Rusů ne. Hlavní bude, jestli bude hrát hokej proto, že ho baví a umí ho,a nebo pro peníze.
    • Re: Ovečkin vs. Crosby

      Jo jo jedinej si nechal stříbrnou medaili a za to mi nevadí :D :D Umí uznat porážku *3* *3* *3*
      • venene

        Re: Re: Ovečkin vs. Crosby

        Správně!!
  • oveckinfan

    Všechno nejlepší Ovie

    Všechno nejlepší k tvým polokulatým 25.narozeninám a stále výborné hokejové výsledky ti přeje Lukáš Jadrný.
  • oveckinfan

    Zítra

    Už se moc těším na zítřek. Budeme mít ve škole super velkou oslavu. Ovie má polokulaté 25. narozeniny !!! *3* *3* *3* *3*
  • cse

    oči jsou jediné pěkné na něm, rusy a rusko mám ráda ale tady tohohle č****a fakt nemusím, jestli chcete hezké hokejisty jukněte se do naší ligy, Míša Důras je tak 2x hezčí chlap..... kvality nezpochybňuju,ovečkin je určitě dobrý hráč ale sympatický mi není *5*
    • JO jo je to ksicht k pohledani,proste opice na bruslich.A nevim kam dala ta jeho tenistka oci asi do penezenky jinak by si ho nevsimla *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: cse

      V hokeji o sympatie nejde ;) jde o to jak kdo hraje a v tomhle je Ovechkin jednicka!
  • blb

    podla mna je oveckin hokejova svina *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit