Přejít na výpis diskuzí

Alexandra Daddario

OSOBNOST 4.2.2010 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neudelate i 2 dil
  • Nádherná. Dokonalá. Moje nejoblíbenější herečka
  • Hezká. *4*
  • happy birthday
  • Mam ji moc ráda, kvůli Percymu Jacksonovi a hlavně kvůli Radioactive ♥
    Má moc moc krásný oči a postavu!! :O chtěla bych vypadat jako ona :3

    P.s. proč je tam napsaná baculatá postava? Vždyť je hubenější než já xD
  • Mam ji rada je pekna,ale v percy jackon zlodej blesku sem si myslela ze je to film pro naky dospely ale je to tak na půl PS ma krasńe modre oci *3*
  • Provozovatel česko -slovenské satelitní platformy Skylink , společnost M7 Group informuje o zařazení programu OČKA GOLD do balíčku Digital + ;Digital HD *.
    • Víš že to jsou její oči ona nemá čočky :) *3*
  • dokonalo krásne 5-ky natural prsia. 15-min. časť2 TRU DETECTIV, krásne čo dokáže príroda.))) *4* *5*
  • asi jeden celý den jsem hledal na netu něco o Percy Jackonovi a dočetl jsem si no za prvé jestli někdo neví, je 5 dílů a 3 z toho by se měli určitě zfilmovat a ty další 2 možná, ale dočetl jsem se hlavně to, že v knížkách Annabeth políbila Percyho na čelo ve druhém díle a potom ve třetím,čvrtém a pátém díle se políbili nejméně 10x. Já jsem nečel knížky ale koupím si je ale sice nevím kde to bylo, nebo jestli je to jen vymyšlený konec, nebo pokračování po pátém díle ale každopádně jsem asi na 8 internetových stránkách četl úryvek z nějakého textu, typnu si, že z knížky a tam je příběh a přesně probýhalo to, kdy Percy Jackson žádal Annabeth o ruku. Opravdu nevím, jestli se čtyřka a pětka natočí a jestli by tam něco podobného vůbec bylo ale tady to zkrátka napsané je. Dám sem i odkaz, je to v angličtině tak musíte dát nahoře ,,Přeložit". Ale varuju, nepřeloží to pády tak počítejte v každé větě nejméně s jedním:,,Annabeth se usmát objal Percyho a řekl ,,ANO".
    Tak tu máte ten odkaz na jednu z těch stránek:
    https://www.fanfiction.net/s/8342525/5/Percabeth-Exhibition

    No...Doufejme, že se natočí i čtyřka a pětka a snad tam bude co nejvíc polibků Percyho a Annabeth. Co se týče těch dílů na Wikipedii jsem četl, že Logan Lerman (Percy Jackson) podepsal smlouvu na natočení tří dílů ale po těch dvou řekl, že by chtěl natočit všechny, tak uvidíme. Našel jsem i to, že za první i druhý díl si vydělali přes 40 000 000$. (investováni: 90 000 000- výdělek přes 130 000 000), I když někdo píše, že druhý díl byl slabší vidělal si víc než první...)
  • Je dokonalá.
    Hlavně v PERCY JACKSON. Škoda jen,že si nedala na konci pusu s Logan Lerman=s Percym *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Dá ale ve filmu to bude nejspíš až ve čtyřce v mnohalidmi nazvané nejkrásnější scéně ve vzduchové bublině pod vodou aby je nemohl nikdo rušit
    • Přesně *4* *3* *14*
    • Přesně, měli si splo dát pusu, by jim to spolu hrozně slušelo!!! :) *_*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit