Přejít na výpis diskuzí

Alexej Čerepanov

OSOBNOST 10.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mcjuliette_twenty

    legenda ruského hokeje

    ahoj všichni!!!vím že to pro vás i pro mě není lehké,smrt legendy ruského hokeje je pro všechny jeho fanoušky a přátele šokující.byla jsem zrovna na jejich zápase,když se to stalo.všichni zmatkovali,jeden se ptal druhýho,co se stalo,nikdo nic nevěděl.byl to šok,když po nějaké době řekli,že čerčí umřel.všichni plakali,loučili se a zároven i byli naštvaní na lékaře.jaromír jágr se zachoval slušně,ochotně pomohl a povzbuzoval alíka,aby se probral.ten už se však nikdy neprobral.pořád na něj vzpomínám,na ten jeho sladký úsměv a energii.je to velká škoda!!!věřte mi,tento příběh jsem si nevymyslela,bylo to i v televizi,prostě krize!!!brečela jsem,bylo to strašné a proto vás prosím lidi,nepodcenujte svý zdraví a běžte v čas k lékaři,jinak bude příliš pozdě!!!tímto se loučím s legendou ruského hokeje *9* *14* *7* *10* *4* *14* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *8* *16* *8* *1* *3*
  • alexej.terez.cerepanov

    :o)

    Ahojky:)Jak pak se všeci máte?:)..Moc tu nepíšte tak doufám že jste na Lexu nezanevřeli *4* ..za 5 dní by oslavil 21 roků *9* *9* tak doufám že se najde někdo jako já kdo by se mnou zavzpomínal u zapálený svíčky *9* *9* *9* ...
  • crazyholka1

    13.Října

    Achjo.. *9* zítra to bude rok a vubec se moje nalada nezměnila největší tragedie...štvou mě ty lidi co řikaj takoví hnusárny o něm a přitom o něm nic nevědí ...dej mu pambůch klid
    • Re: 13.Října

      ahojky máš úpa pravdu......tyhle lidi ho ani neznaly a pomlouvaj ho na každym rohu.....včera jsem tzv.slavila slzami....páč čerčího miluju asi tak jak někteří michaela jacksona a nikdy na něho nezapomenu.....a tvůj názor má ode mně silnej podporing!!! *3* já sice miluju jednoho klučinu,ale na čerčího jentak asi nezapomenu!!!ahoj *9*
  • moje nej

    miluju alíka z celýho svýho srdíčka,hrozně mě mrzí,co se mu stalo,byl nejlepší kluk na světě a kvůli zdravotníkům jsem probrečela 2 měsíce(nekecám!).kdyby na stadionu byly zdravotníci,tak se to nestalo!na čerčího nikdy nezapomenu a budu ho láskovat navždy!moc mi chybíš,čerčí, vrat se
    lásenko,vzpomínám na tebe,na tvůj smích a chut do života.bůh ti žehnej!navždy sbohem.miluju tě!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • metal_boy

    Velká tragédie

    Od chvíle, kdy se s námi rozloučil velmi talentovaný ruský hokejista Alexej Čerepanov uplynulo už skoro půl roku, pořád mě ten případ vrtá v hlavě. Pokud by sanitka ze stadionu neodjela předčasně, mohl možná dál pokojně žít. Podle mě, za to můžou zdravotníci, kteří měli na stadionu být! Včera jsem viděl ve zprávách, že při juniorském zápase, zemřel teprve 20-ti letý Německý házenkář Sebastian Frais.. newím, jak se to správně píše, ale to teď snad není až zas tak podstatné. Smrt Alexeje a Sebastiana mě mrzí hlavně z toho důvodu, že mladí sportovci umírají stále častěji.
    • Re: Velká tragédie

      máš pravdu, kdyby měli funkční defibrilátor a sanitka by tam ještě byla mohl možná přežít..bohužel, to už se nikdy nedozvíme... úmrtích ve sportu je bohužel čím dál tím víc a bude jich přibývat ..proč? protože lékařské kontroly nejsou tak kvalitní.., když vidí že počet krutých úmrtí sportovců na selhání srdce přibývá , proč neprovedou kvalitnější kardio testy? ..prý jsou to moc drahé..je to pro ně dražší než lidský život.. *9* ...jakožto velkou fanynku fotbalové FC Sevilly mě nesmírně bolestivě zasáhla smrt A.Puerty..odchovance, který měl na stole nabídky z těch nejlepších klubů na světě , nesmírně kvalitní obránce či záložník...španělský reprezentant..lékaři udělali chybu když ho nechali hrát, jelikož již 2x předtím zkolaboval na tréninku.. *9* jednodšše řečeno...nad sportem se vznáší smrti stín .a je jen otázkou času než udeří znovu.. bohužel, nikdo si to nepřeje ale je to tak.. sorry za ten sloh..
  • adi87

    Narozeniny

    Lexíček by měl 15.1. ve čtvrtek narozeniny *9* *9* Je mi moc líto jeho rodiny:( Achjo, neměl zemřít, ne ted, kdyz mel vse pred sebou..:( Odpočívej v pokoji, chybíš nám! *9*
  • chudák alík,je mi ho moc líto.viděla jsem ve zprávách,jak všichni brečeli.tak mladej,jsem velká fany ruska a tohle mě vážně zasáhlo. *9*
  • sissul

    Ljoška

    Strašná tragédie. Byl to největší talent ruského hokeje a super sympatický člověk! Viděla jsem ho hrát proti Spartaku a CSKA v Moskvě letos v říjnu pár dní před tím než zemřel, nic takového bych nečekala, jako každý. ;-( Ljoška navždy! ♥ :-(
  • ovie

    :-(

    Chudak!!:-(Vzdyt mel pristi rok hrat NHL!!:-(Mno ale uz si nezahraje!!:-(Akorat nechapu jak ho mohli nechat hrat!!!Vzdyt prosel tolik kontrolama!!!Je ho vazne skoda!!!! *9* *9* *9* :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit