Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když neví co s penězi, tak až dá něco na charitu nebo někde něco postaví na území kde nic není. A až neničí nic co není jeho byli jsme tam od dětství a máme z toho moc pěkné vzpomínky. Dokud tam nebyl, tak nám bylo dobře. Pěstovali jsme tam ovoce a zeleninu a dokonce jsme tam i pohřbili našeho křečka. Je to hajzl.
  • Chce si koupit celý pozemek kde máme zahradu takže ji budeme muset zbourat za svoje peníze a ještě jiné místo chce zlikvidovat kvůli jednoho blbého bazénu nebo bůch ví co ještě zlikviduje. Až si to postaví jinde kde je volné místo a kde nic nebude muset zbourat. *8* *8* *8* *8* *8* *9* *9* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *11* *11* *11* *11* *11* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12*
  • tak odchod to byl nečekaný a v národáku podle mě udělal velmi dobrou práci čtyři roky slavil úspěchy jenom média si dělala co chtěla on měl pravdu v tom že někteří lidé pošpinili český hokej odchod se asi dal čekat akorát nechápu že si novináři vystřelovali z jeho zete michala barinky což je jeho věc řada lidí na něj nadávala
  • představuji si, že hokejisté v nároďáku jsou dospělí a pro vrcholové klání zralí gladiátoři... V Soči jsem neviděl týmovou inteligenci, tedy něco co musí na ledě vzniknout z individuální herní inteligence. Tedy žádný "hokej hrou" ale něco jako, ... jak to nazvat, ... turbulenci individuí. Ano, ani ne individualit. Mezi hráči jsem viděl a cítil chlad.

    No a k panu Hadamczikovi? Kdysi TV zprostředkovala jeho ohryzané špinavé nehty. Pokud někdo v jeho věku neovládá tak primitivní potřebu... ten člověk je pravděpodobně duší a myšlením ještě dítětem. Koho chce motivovat? Jestli Svaz rozhodl, že on je tím vhodným vůdcem reprezentace... hmmm.
  • Ten odstup je nečekaný, pro mě. Neúspěch je součástí, obzvlášť proti takové konkurenci, tak nechápu proč si bere p. Hadamczik slova primitivů k srdci. Naopak, pokud to dostane na starost Růžička, bude to mnohem horší. Ale tak nač si přidělávat vrásky. Život je jen jeden. Díky za Vaši práci.
  • umite tady neco lepsiho nez nadavat?byt lojzem tak uz bych se vys..l na cely cesky hokej nedokazete pochopit a nikdo z vas tady neni soudny ze proste existuji lepsi muzstva jste banda pitomcu a chytrych debilu co nerozumi hokeji ale to neni nic novyho jsem zvedav az to vezme nekdo jiny co s tim udela vy chytraci!!!!!!
  • Pane umělčě trenére teď byste se měl dívat jak vypadá hokej na světové úrovní to co předvádite Vy nad tím musí každý fanda brečet to by i kluci na rybníku hráli líp tahněte už konečně co se musí stát aby ste to koryto konečně opustil a vemte sebou i pana Lenera
  • Pane Hadamcziku, mám pár otázek:
    1) Proč hrajete stále stejnou hru, která končívá neúspěchem?
    2) Jak je možné, že úspěch závisí na štěstíčku?
    3) Jak je možné, že jste vybral děravého gólmana, který v žádném zápase nebyl oporou?
    4) Kdy vysvětlíte klukům, co je to obrana, aktivita a jak se má zakončovat útok?
    5) Myslíte si, že je nutné dávat hráče veterány a pokročilého věku na zápasy, ke jim síly a rychlost evidentně nestačí po celý zápas a mají tak hrozivé a dlouhé výpadky?
  • Pane Hadamcziku kdy už konečně pochopíte že u té repre nemáte co dělat tak proč se tam držíte jako veš kožichu všichni vidí kam ste tu repre zahrabal buďte už konečně soudný a děte slušně řečeno
  • Pane Hadamcziku.
    Co se týče hokeje,kdysi jsem fandil Dukle Jihlava,to bylo ovšem za totáče.Po hodnotovém převratu jsem z fanděním seknul neb sort jako takový se stal silně skomercionalizován a hráči se stali profesionály v pravém smyslu toho slova.Upřu svůj názor na nynější olympiádu v Ruském Soči.Byli jste vyřazeni USA.Problém je ten,že jste vsadil na,,staré kádry,,Jágr a spol.Tedy,staré z prominutím dědky.Proč jste nezaložil kádr,tedy mužstvo z hráčů extraligy?Z mladých a perspektívních.Vaše koncepce založená na hráčích Kanadsko Americké NHL selhala.Tedy jako reprezentační trenér,pokud jím budete budete se muset ohlédnout po neokoukaných tvářích,mladých hráčích pod 30 let.Tito hráči jsou schopní a draví,mají chut' hrát.To co bylo doposud,Jágr a spol byla setrvačnost v pojetí a hlavně,šlo hlavně o zviditelnění a co si budeme povídat,o peníze.Ovšem reprezentační fond jistě není tak finančně zajištěn,jako plat profesionálního hráče a reprezentanta klubu za který daný hráč hraje.Prostě miliardové,v korunách výdělky exkluzívních hráčů.Tedy,asi u nich se asi projevuje stanovisko,bez nás to nejde.Šlo by to,jen dát důvěru skutečným reprezentantům,mladým hokejistům,hrajícím v extralize po případě i z nižších soutěží,kteří si jistě budou vážit toho,že mohou reprezentovat Českou republiku v mezinárodních hokejově sportovních kláních.Prostě,totální obměna mužstva.To je můj názor.Mnozí fandové Jágra se mnou nebudou asi souhlasit ale,to ale podotýkám,mládí odešlo a křivka výkonů klesá.V NHL jsou menší hřiště,tak zátěž není tak veliká jako na hřištích Evropských.Tak to mié fanynky a fandové je.
    • Přesně tak u těchto vetránu na menším hřišti ,ale hraji v útoku dva mladí a klucí ,ne stejně starý veteráni,nic proti nim,ale je to tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit