Přejít na výpis diskuzí

Amber Liu

OSOBNOST 20.10.2012 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi....Vím,že Amber z dálky vypadá jako kluk,ale....co takhle se podívat blíž?Copak to není vidět?Možná je to tím,že jsem si už na tomboye zvykla a dokážu v nich vidět holku ´,ale oprava...Amber není tomboy.Tomboy je holka co se obléká,chová a celkově vystupuje jako kluk.Amber je holka skrs na skrz.Vždyť používá i make-up
  • Amber je holka :) ..lepší výraz spíš tomboy :) je pochopitelný,že si jí všichni pletou s klukem :)) ale je to holka :) ..mám to úplně stejný jako ona :) taky vypadám jako kluk .. :)
  • Já vážně nevím, je to holka nebo kluk? *10* *10* Má hlubší hlas, nemá prsa a celkově to vypadá jako kluk. Tak co to sakra je? *16*
    • dobře odpovídám fakt pozdě ale o f(x) celkově o KPOP vím celkem dost
      Amber je holka s tomboy stylem... je to styl kdy se oblíkáš jako kluk zají máš se spíše o klučičí věci v hodně případech si holky stahují prsa a dále... hlubší hlas o tolik než ostatní holky nemá např. Le z EXID atd. a když se kouknete na její rysy obličeje jsou jasně vidět holčičí rysy *14* takže odpověď Amber je holka *4*
  • B.A.P-Forever
    To, ze ma kratke vlasy a nenosi sukne, neznamena ze je kluk -_-..
    • Súhlasím mám to tak isto ako ona . Dlhé vlasy mi vôbec nepristanú a nenosim sukne ani šaty . *3*
  • To je chlapec... Poznám ich všetky pesničky a úplne O ich skupine všetko... dala by som aj život za to že je chlapec
    • Ne neni to chlapec *3* možná poznáš písničky ale asi né členy *3* Amber je holka s tomboy stylem a když se koukneš na její rysy obličeje je jasně vidět že je to holka *3*
  • Ameber je kluk nebo holka??? *10* *10* *10* *10*
    • Kluk.. myslí si že je holka
    • Amber je holka ty imbecile! -.-
    • Tebe sa sníva ? *6* je to najdokonalejšia-najsamlepšia-najkrajšia Amber :3 A je dievča -.-...BTW: Máte tam chybu Amber mala teraz iba 20 a nie 21..
  • máte to tam špatně Amber bylo tenhle rok teprve 18 let a neni jí 20 *2*
    a ještě k tomu neni pana ale kozoroh(myslim) *6*
    • Presne tak Ona sa narodila v roku 1994 *3*
      • *1992

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit