Přejít na výpis diskuzí

Iggy Azalea

OSOBNOST 23.4.2014 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iggy mám rád mám ji nejrači je pro mě největší bohyně.
  • Iggy je perfektní je to prostě bohyně rapu rapuju na 1* (s hvězdičkou) je to Borka miluju ji prostě lepší raperka NENI miluji change your life a work nebo Fancy a Black widow i love you IGGY jsi nej mám taky ráda zpěvačky jine ale ty jseš nej nejsi tlustá naopak ten zadek ti moc sekne jseš moc krásná (a to jsem holka) moc se mi líbíš vzhledem modelkou si být zasloužíš a ne jako naka delevigne a grant to jsou hnusné holky ty jsi K R A S N A mám ještě ráda lady gagu katy perry kovyho Taylor Swift Nicki Minaj Ariana Grande Jessie J jsiii nejjjjjj a ať jdou do prde.. ty co ti nadavaj jsou to k...




    Čauky iggy
    • Ano to je pravda bohyně rapu je nej nej 🙂
  • Je vysoká jako prase
    • Ale kdyby nebyla tak vysoka tak by nebyla zadana a krasna modelka!;)
  • Happy Birthday <3 <3 <3 *3* *1* *1*
  • já ji moc nemusím ale každý má jiný vkus
  • Bluberry ona je chuda a super rapperka a krásna nie skareda jak shrek (myslím toho shreka že si ty) a ty des tlustej jak raspusha. !! A je zasnubena s nickom youngom ty teplos.
  • Hx nikita !!!!! Drz hubu. Ighy je perfektna aj nicki nehambja sa za to ake sú dobre to on povedal a velku rit že ma nikto nepovie lebo dostane !!!!!
  • Iggy je perfektna
    • to je pravda je perfekní a ůžasná
  • Iggy je borka :* :3 a hodila by se k Eminemovi akorát by to mezi nimi moc dobře neklapalo :/ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit