Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amy byla úžasná zpěvačka. Nebála se jít proti proudu... Nedělala to jen pro peníze. Ráda na ní vzpomínám, vždy bude v mém srdci...
    ILY
  • Ona byla jedinečná ať byla jaká byla měla vyjmečný hlas, moc nám chybíš Amy, milujeme tě a vždy budeme<3 forever in our hearts
    • Ano Amy byla jedinečná :( *14*
  • Bola tak dokonalá. Skvelý hlas. Nikdy nezabudnem. R.I.P. Amy ♥♥
  • Moc nam chibíš amy moc škoda že už nejsi mezi náma ale nikdy na tebe nezaponu nikdy
  • Amy byla skvělá a ten její hlas byl božskej prostě mi chibíš
    • Amy byla boží zpěvačka. Když umřela, bylo mi teprve devět, to jsem se o hudbu ještě moc nezajímala, zato teď se jí nemůžu nabazit. Její songy včetně Back to Black nebo You Know Im No Good bych poslouchala dokud by mi z toho docista nepreskocilo.
  • Jedinečně křehká diva s hlasem jako nakřáplým hrnce, s drdolem větším než je její hlava by nám ještě ukázala, škoda, že odešla tak mladá

    Na její počest jsme vyrobili náušnice zobrazující její nejklasičejší podobu - vysoký bob a kočičí linky..

    Amy, RIP


    http://lovemusic.cz/produkt/3767-trsatkove-nausnice-amy-winehouse/
  • Amy byla neskutečná,miloval sem její hlas i jí a všechny písničky,je to hrůza co se s takový krásný holky stalo,v tom roce 2011 mi zrovna přišlo že se s novým přítelem pomalu zase vzpamatuje a bude jako dřív,bohužel.Občas když Amy poslouchám a ležim v posteli,tak sem strašně smutnej že ten hlas nikdy neuslyším naživo,někdy skrytě doufám že zfalšovala vlastní smrt jen aby šla na léčení a chystala pořádnej comeback,jenže to se na 99,9 procent nestalo.Nezbývá než se s tím smířit,její hlas tady bude furt a Amy v našich srdcích žít bude,spousta pravých umělců umřelo do klubu 27,odpočívej tam v pokoji Amy...:)
    • Líp bych to neřekla.
  • cleo.s
    žena, který je opravdu škoda. CHYBÍŠ NÁM AMY! <3
    • mas pravdu me taky chibi cetla jsem si clanek a brecela jsem jak umrela
  • Amy nebyla psychicky v pořádku už dlouhou dobu, tak kde proboha byli její "milující" rodiče a přítel, proč byla v den smrti sama, když už několik dnů před smrtí byla pořád ožralá a všichni věděli, že může umřít ?!?!?!?! Hlavně, že je jim to teď líto a zakládají nadaci...
  • Čau lidi, prodám 2 obrazy Amy Winehouse, velkých rozměrů, každý je originál. Zájemci pište na email: teja.hla@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit