Přejít na výpis diskuzí

Andrea Kabická

OSOBNOST 31.3.2015 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani v obličeji není hezká, má tvar obličeje jako kůň.
  • Zajímavá v obličeji ale to je jaksi na modelku málo. Největší omyl české miss....postava hrůza, kotníky jak u zápasnice SUMO
  • Není hezká ani originální. Prostě jen umí kopírovat a to je dost málo. Je to prostá, triviální slečna, nic víc.
  • Slečno "modelko" vždyť máte tlustý nohy, tak se přestaňte cpát mezi modelky!
    • Ty joudo, jestli se nepletu tak se Andrea věnuje nebo alespoň věnovala biketrialu, takže je celkem logické že bude mít silnější nohy, stejně jako třeba plavkyně bude mít pravděpodobně široká ramena.

      A s tím tvým názorem "...máte tlustý nohy, tak se přestaňte cpát mezi modelky..." jdi taky do zadele. Nechápu co to všichni razí za zrůdnou tezi že správná modelka musí být vychrtlá jako by právě přišla z Mauthausenu.
      To mně se zase líbí holky "sportovního typu", tzn. kratší vlasy a když mají trochu vypracovanou postavu - to když má holka trochu silnější, vypracovaný nohy přece vůbec ničemu nevadí.
      A ještě jsem nepochopil tu dnes oblíbenou teorii některejch borců, že by nemohli mít holku s krátkými vlasy, protože by jim to připadalo jako by chodili s klukem. Pro takovýhle teoretiky mám jedinou radu - podívejte se jaké se běžně nosily účesy v 60. letech a tím nemyslím ani tak to jak se ty vlasy nosily vyčesané, ale spíš jejich délku...
      • Ikdyby se věnovala jakémukoliv sportu, prostě má tlusté nohy.. né vypracované, ale tlusté... to, že sportuje a je taková jak vypadá, přeci neznamená, aby do miss šly takové holky... miss má mít hlavně pěknou postavu. Bohužel, tady zapracoval OTEC sl. Kabické...(a to ví všichni)
        • tak to je pak jasné proč se dostala tak daleko..
      • Tak proč se dále nevěnuje biketrialu? Hezká není. Modeling pro ni není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit