Přejít na výpis diskuzí

Andrea Sedláčková

OSOBNOST 18.9.2013 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebuďte smutná z Českého lva.
    Pro mne to byl film č.1 roku 2014.
  • Vzkaz pro paní režisérku !Po shlédnutí filmu"Život podle Václava Havla"musím vyjádřit obrovský dík za Vaši výbornou práci ,která bude jistě do budoucna velmi cenná pro ty,kteří budou po nás.Je to úžasné,že jste takový film zpracovala,jsem z toho šťastna,protože je to bezvadný prúřez našimi novodobými dějinami.Něco už pamatuji,jsem ročník Jana Palacha,byla jsem na jeho pohřbu,ač jsem z Valašského Meziříčí,znamenalo to tehdy pro mně velký šok a smutek.Ještě jednou vřelý dík! Vrátníková C2
  • Přečetla jsem si životopis A. S. - také mne tato dáma nenadchla ani to její vyprávění o životě ve Francii - samé večírky, sedánky, chlast , sex atd. prostě salonní disidenti - proto také píše o Havlovo, který byl jejich král a podle toho to u nás dnes vypadá - nynější bordel nastaroval
    i tento pán, kterého tedy rozdodně nemusím....!!!
  • Ale fuj! Sympaticka a uprimna dama s krasnym usmevem!!!
  • O téhle ušmudlané sebestředné nanynce mohu napsat jen to, aby se lépe starala o rodinu, protože její děti jsou evidentně od pohledu zanedbané nejen na pohled, tak i citově - více mateřské lásky Andrejko, zkrátka tu svou sebelásku přetransformovat v lásku k bližním. *3* Bohužel si myslím, že toho nejsi schopna, ale to víš ty sama nejlépe. V době, kdy si chodila ve Francii s chlapama za prachy a žebrala v metru to asi tak nevadilo, ale uvědom si, že už jsi "velká holka" a že máš svou vlastní rodinu. Na Tvém místě bych měl ze sebe hodně špatný pocit - na h**no manželka, na h**no matka, na h**no hospodyňka, na h**no člověk, na h**no filmařka.
    PS: Víc o sebe dbej, špína z Tebe přímo kape. Hezký den.
    • Tahle paní mě také nenadchla, ale tenhle příspěvek je až nevěrohodně tendenční a negativní. Není za tím nějaká špína?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit