zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Andrej Babiš

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Andrej Babiš je původem slovenský velkopodnikatel s českým občanstvím, český poslanec a druhý nejbohatší český občan. Od 29. ledna 2014 je 1. místopředsedou vlády Bohuslava Sobotky a ministrem ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 855

napsat komentář

mmkl (anonym)

Sorry jako
před hodinou
vlákno reagovat

DÁŠA Z BRNA (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Dobrý den p.Babiš .Fandím Vám a jdu Vás zase volit.Můj muž nikdy nevolí,ale když Vás viděl ve včerejší předvolební debatě sedá do auta a jde Vás podpořit.I když jsme důchodci a do Brna to bude stát 500 Kč vy nám za to stojíte.Přece to nenecháme takovým ,,,,,,, co nic v životě nedokázali. Já mam zkušenost s Vaší firmou z Brna a vím že jste slušný člověk.Nenechte se otrávit a bojujte za nás. Děkuji moc a už jdu volit.
Dagmar Dvořáková.
včera v 12:29
vlákno reagovat

Dr.Hrubý (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Milá Dášo z Brna, skočte si cestou na vyšetření jestli vůbec máte svéprávné právo volit, mám značné pochybnosti!
před 9 hod.
vlákno reagovat

mmkl (anonym)

Nechápu jak někdo da 500 Kč za voleni!'i když ano a babis stejne vyhraje 1 hlas ten vas je k ničemu!
před hodinou
vlákno reagovat

Petronil (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jinak je to jeho názor a jeho chuť ...já taky nežeru třeba ryby a jsou to pro mě sr.čky , tak ať si je jí někdo jiný nee?! Pro někoho jsou zase sr.čky maso a žere jen zeleninu..NO a CO ?! To neznamená , to , že ho za to odsuzuju a nebo považuju za méněcenného.. Jinak dotace na bionaftu schválil zase Kalousek a ne babiš...Babiš je jen pěstitel...jako mnoho ostatních...Jenže neusypává...tak je nepohodlný. Až ukáží všichni s jakým majetkem došli do politiky a jaký mají teď , tak to teprve bude pořádný vál. Jinak já koblihy rád...stejně jak bych si dal i guláš...podotýkám , dobrý!!!
17.10. (4 dny)
vlákno reagovat

Petronil (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Alešu sis to trochu spletl důchody neprošustroval babiš , ale byly vypůjčeny kalouskovou zadluženou vládou a nikdy nevráceny...stejně jak ostatní půjčky......Já kdybych dlužil na základě platných smluv jen tisícinu , toho , tak už mě exekutor sebera i postel. A že tvrdí , že je toto úročení nemorální?!?! bylo to v platné smlouvě...která byla v případě řádného splácení úvěru velice výhodná pro vypůjčitele a při neřádném splácení zase pro věřitele. Co je na tom špatně ... a při pohledu na Kalouskovu vládu , když jim takové móresy bank na obyčejných lidičkách nechaly tyto banky beztrestně páchat celé roky. Co starých lidí přišlo k vůli malé půjčce o střechu nad hlavou?!?! a to oni neřešili...státu to bylo jedno...a teď ti prašivci kteří tady X let jen hrabali ...chtějí ve smrtelné agóónii urvat co se dá.
Lujso tím chceš asi říct , že proto že podnikáš a staráš se sama o sebe , tak bys asi neměla platit daně ...viď?! NJ a tak to doposud ve většině případů taky nejspíš bylo. Ale svůj bouraček chceš prohánět po nových asfaltkách , a zdravotnictví bys taky chtěla zadara ...viď?! ....no a co ještě?!
17.10. (4 dny)
vlákno reagovat

Dr.Hrubý (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pane, vy jste úplně mimo. Bohužel lidé jako vy mají právo volit a taky to tak vypadá!
před 9 hod.
vlákno reagovat

Miroslav (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Máte pravdu, protože on se jeho hloupým voličům dokonce vysmívá přímo do očí a jednou jsem ho viděl v máte slovo, kde říkal na otázku ohledně klobás nebo párků, že takové srač.y nejí, ale krmil by tím celou republiku! To nemá obdoby, k jakému člověku vzhlíží většina voličů. Jak smutné! Lidé byli naštvaní, že spousta politiků kradlo, tak chtěli změnu! Změny se nakonec dočkali, ale pouze v počtu osob! Teď je tam takovej jen jeden! ´´Všechno´´ včetně jídla, jeho složení až po skladování je řízené, všude samá byrokracie, lidská závist nezná mezí a lidé se udávají snad ještě více než před rokem 89. Kvalita života je malá, minimální mzda je k smíchu, na důchodce kteří celý život pracovali se z vysoka se.e a takto bych mohl pokračovat do nekonečna. Na oko si můžeme dělat co chceme, ale skutečnost je zcela opačná, taková uzavřená v ohradě pro většinu obyčejných pracujících lidí. Druhá skupina jsou nepřizpůsobivý a tím opravdu nemyslím barvu pleti, ale všech nepoctivých a pobírajících dávky, šidících a prospěšných za úćelem vykořisťování druhých a třetí skupina oligarchie je většině vzdálená na míle daleko. Za nedlouho, podle toho jakým směrem se naše republika ubírá a nejen naše, to vypadá, že za zabytí svého pašíka, či za použití sádla nebo másla bude opět trest smrti!
16.10. (5 dnů)
vlákno reagovat

Ovčan X (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Omyl, občané si mohou dělat co chtějí, například jednou v roce mohou na týden do Chorvatska k Jadranu! Možná na týden na Mácháč a zbytek roka opět k pásu, protože by jim už nezbylo ani prací prášek!
16.10. (5 dnů)
vlákno reagovat

Ovčan X (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

A to se týká i středostavovských rodin! Babisland - und sein dumm Schaf
16.10. (5 dnů)
vlákno reagovat

Lujza (anonym)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Já loni ve stanu na Radegast dnech. Je to malý skřet s opičí hlavičkou. Lepil se na Jardu Jágra. Nevím, ale buď každému musí hodně platit nebo na ně něco ví, protože to už není normální. *7*
8.10. (13 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jo jo.
9.10. (13 dnů)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

On zná povahu Čechů a využívá toho.Ale všichni přece nemůžeme být zaměstnanci,nebo živnostníci.Navzájem si přát a nezávidět.Vše má svoje plusy i mínusy.Jestli vyhraje volby,jsme obyčejní burani.Slováci by ho hnali.
12.10. (9 dnů)
vlákno reagovat

Lujza (anonym)

5 souhlasí, 5 nesouhlasí

Jako malá jsem měla ráda pohádky,vždy zvítězil dobrý,ctnostný a hamižný a zlý byl potrestán.
Nenávidím nespravedlnost,chamtivost,bezcharakternost a tento pán to splňuje ve všech bodech. Za hranicemi se nám smějí,že nám vládne zločinec,ale tady s tím nic nikdo nedělá,všichni se ho bojí jen proto,že má peníze a "moc" všechny si kupuje. Někomu dá milionek, někomu stačí kobliha.
Tahle zem není demokratická,kdo má úspěch toho okrade a sežere,vyždímá a vysaje. Není tu svoboda ani spravedlivost. My jako občané musíme ctít rozhodnutí soudu,prohrál si?Tak plať. Ale pan B. nemusí nic. FZ se rozhodne zničit a vyždímat firmu,soud nezmůže nic. Jsou tak pitomí a nenažraní až to do očí bije. Co mají z toho,že firmu co dlouhá léta platila daně vykradou ,když zničená už jim dalších x desítek let nic nedá??To tam sedí jen hlupáci? Já nejsem ekonom,ale logika mi slouží dobře.Babiš ještě před tím než odejde z politiky,(jak už nedávno řekl) všechny vyždíme a pak mu bude fuk,že stát na tom bude hůř než kdysi. On žádné peníze vracet nebude. Nechci vidět jak to tu bude vypadat za 10 let. *9* *10* Prostě mega tunel.
8.10. (13 dnů)
vlákno reagovat

Petronil (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Milá slečno Lujzo ,či paní , určitě jste viděla to, jak se chovají dinosauří vlády 25 let zpětně. Takže je pro mě milejší když bude krást jeden , nežli by kradli všichni. A také když jeden klepne pořádně přez prsty všechny ostatní podvodníky , než kdyby všichni ostatní klepli toho jednoho , který se jen svezl na jejich zákonech vytvořených pro jejich platící kamarádíčky. Ti co nejvíc řvou ...Kalousek a Sobotka , jsou Ty potrefené husy. Kdo vymyslel korunové dluhopisy ,Kdo schválil neskutečné dotace na solární energii, kdo schválil dotace pro čapí hnízdo, kdo prodal OKD za jednu desetinu ceny?! Babiš je podnikatel a Ti prostě využijí příležitosti...jenže se mu nechtělo z té využité příležitosti platit desátky šmejdům. Proto po něm jdou jak slepica po flusu. A když po něm začli jít až až votravně , tak se začal bránit. Že vymyslel EET?! ..prosím Vás , nevím proč někoho uráží to , že má poctivě doložit , že nešidí. Prý se na něj stát kouká jak na zloděje .. To by potom mohli říct všichni... i poslední cestující ve vlaku , či tramvaji...kde taky lidem nevěří a chodí tam průvodčí , či revizor. Já znám podnikatelů ze svého okolí jen pár , ale všichni jezdí v luxusních automobilech , jsou za rok 5x u moře a 10x na lyžovačce v alpách a dycky nejmíň na 14 dní. No a přitom když se baví mezi ssebou o placení daní , tak jsou vždy na nule a nebo v mínusu. Taky zaměstnancům platí 13 000kč ofiko a pak dalších 10 neofiko. To Vám připadá normální?! Mě nee. To není rovná konkurence...to je prašivina.
Stát se přece musí řídit jako firma ...tvořit kapitál a z něj má stát a jeho zaměstnanci profitovat. Dobrá firma se stará i o zaměstnace kteří mají různé hendikepy ......,Když prostě má z čeho, protože má ten kapitál který ostatní zaměstnanci vygenerovali další nerozkradli...viz Kalousek a..Sobotka.
17.10. (4 dny)
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ubohé Petronile,stejně jako vaše čeština.Tak začněte podnikat!
19.10. (2 dny)
vlákno reagovat

AK (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Mnohé jsem se již naučila v politice pochopit, něčemu za ta léta na světě snad trochu rozumím, ale stále ve mně přetrvává optimismus, že bude líp.
Teď mě k psaní donutila opakovaná hláška volebního favorita o Suchdolském starostovi. Ještě si stále pamatuji to zděšení, když se pražská magistrála otevírala na Václavském náměstí. Ten zmiňovaný starosta se totiž brání řešení pro městský provoz z třicátých let minulého století. Toto ustrnutí na historii snad stojí za opakované posouzení. Mám děti v Roztokách, bydlím na Suchdole, takže ten pohled na obě alternativy je dost objektivní. Nechala bych to na odbornících a nečinila bych z tohoto rozhodnutí politikum, to povede k potlačení modrosti při rozhodování. Bez mouddrého rozhodování nemůže být líp.
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Krueger (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

To je sice hezký, ale kobliha je v Plzni zadarmo!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

krueger (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

A taková koblížka je víc než nějaké problémy přece!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

krueger (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Teď záleží si akorát vybrat, pokud je na výběr, jestli jahodovou nebo meruňkovou! Uvidíte, zhltnete dva tři kousky a nějaká magistrála vám bude ukradená!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Svatej Petr (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ten zmrrd už zase rozdává koblihy?! Se divím že mu jí nehodí na tu jeho falešnou držku! Lidi se neponaučí už nikdy, protože z většina zoufalců už je ochočená v ohradě, tam kde je tenhle slizoun potřebuje mít!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Svatej Petr (anonym)

oprava: protože většina
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Svatej Petr (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Která ovce první zabéká?!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Slovenskej mor (anonym)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

A vy se divíte? Vždyť náš tupej národ snad i věří, že je rozený Čech, když říká ´´Naše Země´´ ! Nemá smysl přesvědčovat vola, když je to vůl, korunovanej!
4.10. (17 dnů)
vlákno reagovat

Klement (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pane Babiš uš se těším na to losováni a nebudou ty peníze vaší mladé paní chybět,?
30.9. (21 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.