Přejít na výpis diskuzí

Andrej Bičan

OSOBNOST 10.6.2012 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Bičan je trápny aj v tom, čo predvádza, súhlasím

  • dajte Bičana preč z obrazovky...je trapny jak vedro gitu.Hlupe poznámky a nič nehovoriace dvojzmyselne vyrazy.
  • Dufam ze pisem spravne na adresu Andreja Bicana a zrejme sa k nejakej odpovedi viac nedostanem, nepozeram telku, ale ked si pustam svoje PS4 a zobrazi sa mi najprv tv kým to prepnem na hdmi a ps4 a zrovna sa obraz ukaze na jednotke pri relacii 5proti5 tak som v uzase ako nadherne si to pan Bican uziva a vela krat to pred prepnutim na ps musím dopozerat. Uzasne uzasne tvoje moderovanie uzasne.
  • je inak divne ze tu citam ze ma tri deti aj ked sa prizna v televizii ze nema ani jedno tak co je teda pravda?
  • Neskutočne trápny,opakujúci tie isté gagy,grimasy reakcie.
  • Neskutočne trápny.Slabý prejav.
  • Ahoj!Sleduji pravidelně 5 proti 5 a vždy se moc těším.Pan Bičan mi vždy zvedne náladu svým vtipem a temperamentem.V Česku se tento pořad začal znovu vysílat.Uvádí ho pan Matonoha,ale s panem Bičanem se to nedá srovnat.Musí se ještě učit.
    • Milá paní Milado!
      Souhlasím s Vámi. Pan Matonoha se to ani nenaučí. Naučit se to totiž nedá.Je to mdlé, nemá to šťávu, postrádá to šmrnc. Neumí ani mluvit, huhňá si pod nos, je to nesrozumitelné kuňkání. Pan Bičan je přírodní úkaz a relace mu sedí na 100%. Přeji mu hodně energie a elánu do dalších dílů.
  • Neviem ako vy ale mne sa ako moderator paci
  • Je fakt, že by se někdy p. Bičan hodil mezi naše klienty (Pracuji s mentálně postiženými lidmi), ale taky je pravda, že jenom kvůli němu se dívám na 5 proti 5. Hodně štěstí přeji.
  • Bičan sa snaží byť vtipný a originálny,ale je to len namyslený týpek a neúspešný herec.V hre 5 proti 5, je trápny s tým obkecávaním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit