Přejít na výpis diskuzí

Andrew Bryniarski

OSOBNOST 18.10.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fanynkapaula
    Andy ho mám ráda je super človíček známe se osobně když šel do kin film s ním tak u nás byl jako host a děsil nás v masce s motorovou pilou já asi jediná z něj strach neměla. Jinak souhlasím je to kus chlapa taky mám ráda takové bohužel je ženatý co vím teda byl ale nevím.
  • je boží, mam ho hrozne rada,a dobře zahral Thomasa, *14* *14*, hlavne to je kus chlapa, mam rada takovy chlapy *14*
  • Andrew Bryniarski je opravdu hvězda,ne jenom že se prosadil jako kulturista ale i jako herec. Když někdo vysloví jméno Andrew Bryniarski tak vám v hlavě vyskočí Kdo jiný než Thomas Hewitt-leatherface-kožená tvář ve filmech Texaský masakr motorovou pilou 2003 a Texaský masakr motorovou pilou-počátek 2006. Není to sranda sehrát takovou roli,další film o Texaským masakru s rodinou Hewittových se už určitě nedočkáme,ted když natočí Texaský masakr motorovou pilou tak už to jsou jenom filmy o ničem.
  • maš pravdu tomas myslim tim andrew je super herec
  • no nejsi sama taky se mi libi thomas hewitt *3* *14* je to muj oblybeny film tekxasky masakr motorovou pilou jeste chyby 3 z tomasem hewittem *3*
  • je no ale já si tomase oblíbila až po tom co ho zahrál andrew a ted chci dokonce i motorovou pilu :D (je mi 13)
  • marianna69
    dpc super stvárnil Thomasa Hewitta a není moc známi, to je na tom blbé :(
  • Andrew

    Andrew je super herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit