Přejít na výpis diskuzí

Aneta Galisová

OSOBNOST 6.10.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fakt je velká 180 cm
  • Navzdory nezdárné minulosti, kdy dělala pubertální blbosti zvádá dokázat, že opravdu dobrá zpěvačka, což ji nikdo nemůže upřít. Na Ostravském Majálesu nás vystoupení její kapely moc bavilo.
  • modelka?

    jak je aneta vysoka
    • hellraiser

      Re: modelka?

      Netusim, ale pocitam, ze kolem 180 cm bude mit. *3*
  • nestačím se divit

    Opravdu se nestačím divit kdo všechno je zařazen v osobnostech.Osobnosti jak vidím vůbec neplní svůj účel vedle opravdových osobností se sem řadí kdejaký podvodník nebo šlapka.Jsem fakt znechucen.
  • přání

    Milá Aneto
    všechno nejlepší k narozeninám. *4* *4*
  • vencaaaa

    SUPER STAR

    To nevadí že vypadla u mě je to stejně SUPER STAR je to nejhezčí holka na světě a nádherně zpívá. Když jsem jí poprvé uviděl 16.7.2009 v Rožmberku nad Vl. tak jsem si hned řikal že je strašně krásná.
    Miluju jí. *14* *14*
    • miley59

      Re: SUPER STAR

      TAK TAKLE JE TO I W MĚ
  • vypadla

    vypadla chhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: vypadla

      No, a tak se nám tady zase jeden nemohoucí ubožáček, který umí jen závidět, takhle raduje!!! Zajímavé, jak těchto chudáků je v současné době plný bulvár..., stejně si moc nepomohou - hodí sice svoji jedovatou slinu, ale mindráky si stejně nevyřeší!!! *9*
      P.S. A Anetě držím palce - je to fakt sympatická a milá holka!!! Ať se jí moc daří na umělecké i neumělecké pouti!!! *3* *3* *3*
    • hellraiser

      Re: vypadla

      To mas radost, vid... *5* *5* *16* Ale vsadim se, ze Ty ji nesahas ani po kotniky, jinak by sis tuhle ustepacnou reakci odpustila. (Vsak Aneta mozna ted prohrala bitvu- i diky tomu bulvaru, ktery jiste Ty tak rada ctes- ale valku zdaleka neprohrala a NEPROHRAJE, protoze na rozdil od Tebe, uz taky neco dokazala).
      Jinak budiz pruchod komplexum volny i pro ostatni, kdo Anete zavidi, vyradili jste si ji, tak se ted samou radosti treba upijte k smrti...
      *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit