Přejít na výpis diskuzí

Angela Lansbury

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam ju rada.
  • Je moc sympatická

    Vážení, herečka, řekla bych lépe paní herečka ,o které je tady řeč ,je již několik let úžasná. Ráda bych viděla i jiné filmy s touto pořád populární osobou.Je velice sympatická a věřím, že je taková i v civilu. Přwji jí moc a moc zdravíčka do dalších let.Janka - písařka
  • celebrita222

    K dnešnímu dni!

    K dnešnímu dni vše nej,nej a nej!!
    Tahle herečka má talent za dva! :-D Je opravdu skvělá, podává skvělé výkona a všechno dohromady!
    Jinak jí teda přeji všechno nejlepší k narozeninám! *14* *14* *14*
    A seriál To je vražda, napsala! ten zbožnuju!!! *1* *1*
  • To jsou nervy...

    Lidi, tak jsem se zase vytočil*1*. Tentokrát nad článkem o Angele na webu starmagazin.cz, který uselo vyprodukovat nějaké neskutečné vemeno. opět našli fotky které jim přiletěly samy do ruky a pořádně si pohojili ego tím, že paní Lansbury označili za vrchol nevkusu a nechali ostatní v diskuzi pobuřovat se nad jejím vzhledem...Přitom kdyby ve své maličkosti jen trochu tušili o co se jedná, nikdy by ten žvást nevypustili na net. Jednoduše. Pohoršovali se nad jejím nalíčením, někdo dokonce přirovnal Lansbury k M.Mensnovi (nebo jak se ta osoba jmeuje *1* ), jenže nevěděli, že Angela je tak nalíčená schválně, protože fotografie pochází z veřejné akce Broadway Barks, kterou uváděla společně s dalšími celebritami. Make-up je součást jejího kostýmu do hry Blithe Spirit za kterou nedávno získala vítězství v prestyžních Tony Awards...
    • Re: To jsou nervy...

      jo a ještě se pokusím přidat fotky...Divadlo/normální vhled *3*
  • Fotka

    Uz docela dlouhou dobu me stve fotka Angely Lansbury, ktera koluje po netu. Poprve se obejvila na serveru Super.cz jako doprovodna fotografie k trapnemu clanku "Jessica Fletcher uz vrazdy neresi". Psalo se doslova o tom ze Angela plne vyuziva penze a sama se uz na verejnosti moc neobjevuje. Na fotografii byla provedena fotomontaz, ktera zestarila pani L. o nejmene deset let. K tomu bych chtel podoktnout, ze dva tydny zpatky Angela zacala ucinkovat v nove hre Blithe Spirit na Broadwayi a sklizi jen uspech. Ve svem veku 83 let podava neuveritelne vykony a jako dukaz pridavam nektere fotky. Snad se mi podari sehnat i tu puvodni, pred tim nez ji upravili... *9* A to je tak vse co jsem chtel rict... *1*
  • DC

    V seriálu To je vražda, napsala je úplně úžsná. Má talent a je mi simpatická! *4*
  • Dostala mě

    Když jsem nedávno na serveru YOUTU** našel nekolik videozáznamu z angelou lansbury, k memu prekvapeni neslo o ukazky ze serialu to je vrazda...Prozkoumanim zivotopisu jsem se dozvedel, ze angela je puvodne muzikalova zpevacka!!! ma neuveritelny hlas, s kterym se upltnila v desitkach muzikalu na brodwayi...(mame, sweeney todd, gypsy atd.) Dokonce natocila filmy (mrs. santa claus) kde zpivala.....Je obdivuhodna, miluju jeji vystoupeni, a i ve svych 82letech dokaze zazpivat muzikalovy kousek jako kdyz vysije....tady je jeden odkaz na jeji vystoupeni v muzikalu sweeney todd: http://www.youtube.com/watch?v=dYGH HxJnDIw a tady na jednu z pisni z filmu: http://www.youtube.com/watch?v=ZM_s WS-TGqk&mode=related&search= *14* *14* ...uzijte si to, tak jako ja
  • Herečka

    Paní Lansburyová má opravdu talent,srší z ní intelekt,humor a dobrá nálada.Je to jedna z nejlepších hereček z Anglie.
  • sexy kocka

    ta je fakt bombova *14* . je neuveritelne pritazliva i ted,kdyz je stara. *14* *14* *14* *14*
  • Ona je fakt dobra. *3* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit