zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Angela Merkelová

19. 3. 2011 – OSOBNOSTI.cz

Angela Merkelová se stala první ženou, která kdy nastoupila do úřadu německého kancléře. Vzhledem k tomu, že vyrůstala ve východním Německu, má její zvolení i jinou symboliku – po sjednocení se stala ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 31

napsat komentář

ty swině (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Co to zase zkoušíš s těma negrama zasranejma ty jedna zkurwená pííčo! Tebe dostat do ruky tak dostanu provaz ty kunddo vyjebanná!
21.2. (4 dny)
vlákno reagovat

mérdka německá (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je to upocená frigidní künhda! Swině umrdaná, hodit jí psům, nic jiného si nezaslouží, ani haranty nemá čubbka! Když je vadná čuba, bude i vadný vrh!
20.2. (6 dnů)
vlákno reagovat

jerry6 (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

než začala migrační krize myslel jsem že je to dobrá politička ale ted už vím že není nesnáším jí *16*
7.10.2017
vlákno reagovat

Hell Angel (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jediné, co může pomoci, je doba ledová a následný restart! Žádné biblické bludy, ale opětovné nastartování evoluce!
25.9.2017
vlákno reagovat

Hell Angel (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

To je taková zkurwená pííča, že ani slovní zásoba všech lidí na planetě by nemohla vyjádřit jak moc velká! Tohle nedopadne dobře, bohužel nastane další historický milník, snad ne poslední!
25.9.2017
vlákno reagovat

pet.matysek tiscali.cz

vy se zlobíte asi na merkelovou kruli uprchlíkum ale ona je celkem hodná ale trochu to přehání
20.5.2017
vlákno reagovat

divák (anonym)

Tak ste nás dostala,i bez války.
8.5.2017
vlákno reagovat

diwl tiscali.cz

Na you tube - improvizace na united islands Petr Němec a Algaes- Je to video obsahující dva songy. Ten druhý je k věci:-)
22.8.2016
vlákno reagovat

Německo nadevšecko. (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jak může jakási Němka si hrát na paní Evropu. Není příbuzná s Adolfem?
20.8.2016
vlákno reagovat

jirkka osobnosti.cz

9 souhlasí, 1 nesouhlasí

Před rokem, jeden expert na bezpečnost z Izraele řekl. Že nechápe, jak můžou evropské vlády, nechat proudit volně statisíce ,,běženců,, do svých zemí. Aniž by si je důkladně proklepli, navíc z islámských a tedy rizikových zemí. A řekl, že kdyby tímto způsobem fungoval Izrael, tak už by dnes NEEXISTOVAL. No a sešel se rok s rokem, Evropa je nadále jeden velký průchoďák, Italové si dováží ,,migranty,, už z Libye a trošku nám to v té Evropě začalo ,,bouchat.. Jsem z jedné čtvrtiny Němec a není mi do smíchu. Ten kdo se teď dobře baví, to jsou nejvyšší duchovní islámu, islámští teroristé (což de facto jedno jest) A dnes čtu, že Němci mají problémy s deportacemi, no to je ale překvapeníčko ?! Má rád svojí zemi, mám rád i řadové Němce a děsí mně jedna věc. Aby ta psychopatická Merkel, spolu s tím ůchylem Maizierem si neřekli: ,,Wir schaffen das,, a nezačali oblbovat Němce propagandou, že za to vlastně můžeme my. Češi, Slováci, Maďaři, Poláci. Tím, že nechceme brát ,,migranty,, Němci jsou těžce frustrovaní a zoufalí a šikovná propaganda, je může obrátit proti nám. Vzpomínáte na jistého Adolfa Hitlera, ten tenkrát přece začal tím, že sudetští Němci jsou u nás utlačovaní. Nerad bych se jednou dočkal toho, že vojska Bundeswehru, nám sem budou násilně lifrovat, ty ,,inženýry a doktory,, z Etiopie, Eritreje, Libye, Maroka, Afghánistánu atd. Propaganda je mocné svinstvo, já osobně jsem vůči ní imunní. Bohužel velká část lidí ne.
4.8.2016 upraveno v 15:32
vlákno reagovat

2Magda tiscali.cz

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kdyby nás někdo napadl, tak by vláda vyhlásila mobilizaci a všichni zvláště mladí by šli bránit naši vlast. A co vidíme tady? Všichni mladí utíkají do zemí, kde museli naši rodiče dřít a vybudovat to co máme a teď sem přijdou mladí lidé kteří nechtějí bojovat za svou zemi, ale přijít ke všemu bez práce. Tak ať si je pani Merklová nechá ve své vlasti a živí je. Až my budeme mít takové výdělky jako v Německu, tak nám to možná také bude jedno, ale aby někdo dostával peníze zadarmo s tím nesouhlasím. U nás nemáme byty pro naše lidi, ale pro uprchlíky je všechno. A proto když si je Merklová pozvala tak ať se o ně stará a necpe je do jiných států
24.8.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.