Přejít na výpis diskuzí

Angela Merkelová

OSOBNOST 19.3.2011 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den jak mohu napsat Angela Markel email moc vás prosím o pomoc děkuji.
  • než začala migrační krize myslel jsem že je to dobrá politička ale ted už vím že není nesnáším jí *16*
  • Jediné, co může pomoci, je doba ledová a následný restart! Žádné biblické bludy, ale opětovné nastartování evoluce!
  • pet.matysek
    vy se zlobíte asi na merkelovou kruli uprchlíkum ale ona je celkem hodná ale trochu to přehání
  • Tak ste nás dostala,i bez války.
  • Na you tube - improvizace na united islands Petr Němec a Algaes- Je to video obsahující dva songy. Ten druhý je k věci:-)
  • Jak může jakási Němka si hrát na paní Evropu. Není příbuzná s Adolfem?
  • Před rokem, jeden expert na bezpečnost z Izraele řekl. Že nechápe, jak můžou evropské vlády, nechat proudit volně statisíce ,,běženců,, do svých zemí. Aniž by si je důkladně proklepli, navíc z islámských a tedy rizikových zemí. A řekl, že kdyby tímto způsobem fungoval Izrael, tak už by dnes NEEXISTOVAL. No a sešel se rok s rokem, Evropa je nadále jeden velký průchoďák, Italové si dováží ,,migranty,, už z Libye a trošku nám to v té Evropě začalo ,,bouchat.. Jsem z jedné čtvrtiny Němec a není mi do smíchu. Ten kdo se teď dobře baví, to jsou nejvyšší duchovní islámu, islámští teroristé (což de facto jedno jest) A dnes čtu, že Němci mají problémy s deportacemi, no to je ale překvapeníčko ?! Má rád svojí zemi, mám rád i řadové Němce a děsí mně jedna věc. Aby ta psychopatická Merkel, spolu s tím ůchylem Maizierem si neřekli: ,,Wir schaffen das,, a nezačali oblbovat Němce propagandou, že za to vlastně můžeme my. Češi, Slováci, Maďaři, Poláci. Tím, že nechceme brát ,,migranty,, Němci jsou těžce frustrovaní a zoufalí a šikovná propaganda, je může obrátit proti nám. Vzpomínáte na jistého Adolfa Hitlera, ten tenkrát přece začal tím, že sudetští Němci jsou u nás utlačovaní. Nerad bych se jednou dočkal toho, že vojska Bundeswehru, nám sem budou násilně lifrovat, ty ,,inženýry a doktory,, z Etiopie, Eritreje, Libye, Maroka, Afghánistánu atd. Propaganda je mocné svinstvo, já osobně jsem vůči ní imunní. Bohužel velká část lidí ne.
    • Kdyby nás někdo napadl, tak by vláda vyhlásila mobilizaci a všichni zvláště mladí by šli bránit naši vlast. A co vidíme tady? Všichni mladí utíkají do zemí, kde museli naši rodiče dřít a vybudovat to co máme a teď sem přijdou mladí lidé kteří nechtějí bojovat za svou zemi, ale přijít ke všemu bez práce. Tak ať si je pani Merklová nechá ve své vlasti a živí je. Až my budeme mít takové výdělky jako v Německu, tak nám to možná také bude jedno, ale aby někdo dostával peníze zadarmo s tím nesouhlasím. U nás nemáme byty pro naše lidi, ale pro uprchlíky je všechno. A proto když si je Merklová pozvala tak ať se o ně stará a necpe je do jiných států
  • Za vše co se ted děje může právě Merklová!
    Nemá právo rozhodovat o druhých státech co mají nebo nemají dělat, když to dovedla tam kam to dovedla! Zajímavé je že se ted nikde neukazuje a dvě třetiny němců ji nechtějáí va vládě! Ten zbytek jsou právě ti přistěhovalci kterých se ona bojí a chce problémy zhodit na jiné státy!
  • Pokud se do Česka začnou valit migranti tak to chce potřebné finance odčerpávat z peněz co má vláda na důchody.Tak se Česko víc nezadluží a důchodci s naordinované diety zmoudří.Pokud se bude na migranty a důchodce nadále dlužit ,ta to bude většině důchodců jedno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit