Přejít na výpis diskuzí

Anna Kadeřávková

OSOBNOST 14.4.2015 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Hrať táto herečka fakt nevie. Zbytočná úplne v showbyznyse 

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • Ani,jsme sa nedodívaly,prominte mna všichni,ale starší režiséři a následně stará, vynikající éra herců-kteří věděli a uměli sa i vcítit do pohádkových příběhů,tomu je nadobro konec !!!!! Nic,nás na této pohádce nezaujalo a je to i tím,špatným výběrem herců a celkovým dojmem-dětem se to vůbec nelubilo a byly velmi zklamáni!!!! Neznáme tyto herce a herečka,která ztvárnila-spíše se pokoušela ztvárnit roly princezny,tu neznáme vůbec a v seriálu Ulice-rozhodně ne!!!!!

  • Tahle holka uz mi mega pije krev.Nic moc kost,hrat to neumi.Zbytecny clovek v showbyznysu
  • Dobrý den slečno Kadeřávková.

    I já jsem měl tu čest se potkat s boreliózou . Ano,náš zdravotní systém nezná řešení v těchto situacích.
    Byl jsem v obdobné situaci tak cca před dvěma roky jako vy. Hnán zoufalstvím a hlavně beznadějí jsem zvolil alternativní léčbu v podobě tradiční čínské medicíny /řešil jsem s doktorem na uzemí naší republiky / a po dvou letech jsem schopen normálně fungovat a tedy mohu jen doporučit.
    Pokud máte zájem , zasílám na sebe kontakt pro více informací.
    Ostatek Vladimír , tel. 773 056561 e-mail: kralovna.miru@seznam.cz
    Přeji Vám pevné nervy a vytrvejte , řešení existuje.
    Současně říkám - pro nikoho nelobuji a ani nejsem s nikým svázán.
  • Tuctová nezajímavá.Nechapu co zpusobilo,ze ji ma kazdy za neco extra.Konkretne v Ulici jsou mnohem hezci holky.Solarikova je proti ni top kocka.Otevrete oci lidi
    • Souhlasím.Noviny a bulvár nám pořád podsouvají jaká je úžasná a přitom je to průměrná holka ničím nevynikající.Navíc jestli se bude vracet do Ulice tak by měla jako modelka zhubnout protože to ji už s její postavou nikdo neuvěří
  • Ahoj lidi ví někdo co je to kappa??
  • diana1000
    jsi super *14*
  • ahoj aničko uilce z rozina Maleřova hecečka nej kranešij ja a ty kamaradky tak ahoj ani *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • všechno nejlepší *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit