Přejít na výpis diskuzí

Anna Linhartová

OSOBNOST 15.3.2012 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k svátku.
  • Vazena pani Linhartova,
    Prave dnes 17.10.sem si zapnul CT 2 a moc jste mne zaujala nejen jako herecka,ale jste se zminila,ze se rozvazujet zda zustanete u herectvi nebo budete scénografkou,Ja bych vam velmi rad predal svůj zivotni pravdivy pribeh pro scenar.Bydlim v Nemecku a mel sem za pritelkyni Italku,ktera prave před dvěma lety mi při vykonu sve práce tragicky zahynula.Alexandra byla lékařkou,ale pracovala u internacionalni policie.V nasem pribehu je laska as za hrob,dale jsou tam vrazdy v rodine,boj z mafiji.Nebudu se dal rozepisovat-velmi rad bych si s vama setkal online na skype,kde bych vam mohl scenograficky ten to pribeh představit.Verim,ze po dobře spracovani tocho to pravdivého pribehu byste se mohla proslavit nejen v Cesku,ale i v Nemecku a Itali Tady je ma adresa na skype jansvacina2 Spozdravem Jan Svacina
  • Anna
    LINHARTOVÁ
    Herečkavýška:168,hruď:85: pas 62
    boky:88
    vlasy:
    zrzavé
    oči:
    modré
    obuv:38-39
    konfekce:34-36
    • To je všechno sice krásný, ale něco by si měla udělat s vlasy, protože jí začínají málem až na temenu hlavy. Buď ať jde do hola, nosí ofinu, nebo cokoliv jinýho, ale za sebe můžu říct že holka která má vyšší čelo než já na mě působí odpudivě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit