Přejít na výpis diskuzí

Anna Rusticano

OSOBNOST 29.9.2012 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zpěvačka u nas byla velká stár ! nevíte někdo jestli jeste zpívá? docela me překvapilo ze jsem na netu nic za poslední roky nenašel...
  • 5. listopadu Anička Rusticano oslaví kulaté narozeniny. Přeji jí vše nejlepší,hlavně zdraví a štěstí. Vlastik
  • Pohodová hudbička *14*
  • dape67
    anna rusticano patri kmojim oblibenim spevakum jako je eros ramazzotti, laura branigan,ritcchy e povery,tak další umelci a hlavne andrea bocelli tito spevaci jsou mi favoriti *1* *14* *2* *4*
  • Je to milá holka, ale zpěv není úplně nejlepší, u nás je známá, protože tehdejší vedení jí protěžovalo, protože Itálie obecně a i její osoba byla sice ze zahraničí západního, ale nebyla politicky nápadná a hlavně
    nebezpečná pro tehdejší režim. Takže hlavně proto je u nás tak známá,
    prostě nebylo tolik z čeho vybírat a normalizační popík tuzemský byla
    stále větší katastrofa...
    • Blázne, ten geniální chraplák anny je super ještě teď a to je už více jak 30 let. Ty politické bláboly o tehdejším režimu si nech laskvě od cesty. Krásná žena jako Rusticano, navíc politicky nikdy neangažovaná s tímto hlasem si nezaslouží komentář nějakého českého ČECHYSTY!! (pzn.čechysta- nejstupidnější povaha -- včera RUS, dnes AMERIČAN, zitra ČÍŇAN??!)kom.by jos4sim.blgz.cz
    • Bláboly *6*
  • Lp které natočila u nás bylo v Italské hitparádě myslím na desátém místě , dobrá zpěvačka :-)) ještě zpívá ?
  • Anna Rusticano patří k mým nejoblíbenějším zpěvačkám,mám dvě její LPdesky, druhou Protagonista. Škoda, že u nás dosud nevyšlo její CD.Nahrál jsem si z pořadu Abeceda její vystoupení a z Benefičního koncertu ve prospěch Tater na DVD. Anna Rusticano je krásná a sympatická žena,moc se mi líbí její písničky. Byl jsem dvakrát v Itálii, bohužel jsem neměl možnost si koupit její CD. Přeji jí hodně zdraví a spokojenosti. VLASTIK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit