Přejít na výpis diskuzí

Anna Stropnická

OSOBNOST 25.5.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Aničko,

    v pátek 17.7.2015 jsem byla s kamarádkou na divadelním představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou, kde jste hrála hlavní roli. Celé představení už jenom svým námětem ve mně nechalo hluboký zážitek, který jste podtrhla svým úžasným hereckým výkonem. Mnohokrát děkuji a přeji Vám hlavně hodně zdraví, osobních ale i profesních úspěchů.

    Jana Klimentová
  • ahoj omlovam se že jsem ti nenapsala vše nej
  • Všechno nejlepší Ani!:')
  • Všechno nejlepší hodně štěstí a zdraví *4* *3* *15* *2* *1* *5*
  • Všetko najlepšié *15* *15* *3* *3* *5* *5*
  • osobne?bylo by mozne?

    ahojky anicko prides mi jako strasne fajn holcina a vim ze takovej komentaru jako pisu tet ja mas tisice ale pral bych si te poznat na zivo strasne rad bych te chtel videt a pokecat si stebou i kdys sem kluk mame neco spolecne pisni mi prosim na mail: machy357@seznam.cz p.s budu na tvuj mail cekat mej se krasne
    • Re: osobne?bylo by mozne?

      Ahoj muzu ti z vlastni zkusenosti rict ze Anicka je velmi fajn a velmi hezky se s ni povida jo a je velmi vtipna
      *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • aničko máš velmi hezkého bratra

    ahojki no to je síla ty jsi segra od krásného andela mateje stropnického to čumim..........mno ja být na tvým míste tak si ho vážím a to moc kandiduje za stranu zelených hrajke v máji mno to je bomba!!!!škoda ze jsi sváma nejsem pribuná hned bych ho zbalila.ale zajimalo by me jestli je zenaty pokud ne tak mu rekni ze má u me rezervované místo..pap alča *14*
    • Alčo ty to nevyš,že jeji bracha je teplý a blbý jako poleno??? *1* *1*
  • Pozdrav

    Aničko, nejela jste se 2 kamaradkama v uterý 27.1.2009 v tramvaji č. 11 ze Spořilova někam směrem Vinohrady-Strašnice? Pokud ano, mrzí mě, že jsem Vás nepozdravil, třeba by Vám to ale ani nebylo milé...ale napište mi maila prosím a ja Vám pošlu fotku. Držím Vám palce a přeju samé usměvavé lidi kolem sebe. Ondřej
    • youkiki100

      Re: Pozdrav

      Ano jela jsem.
    • Re: Pozdrav

      myslíš že má ostrýho klukana *3*
  • petruskaa

    TO by ma fakt zaujimalo

    Ci tvoj brat matej nema naaahodou dieta...dufam ze niee... *4*
  • janiel

    Ahoj Hanulko

    Máš velmi chytrého tátu, umí jazyky, je diplomat, je táta Tebe. Já mám jen tři děti a ty "jazyky". Jsem mentální invalida (deprese a ůzkosti). Přesto Ti přeji do života obrněnnost proti worldsattacks :-) a hlavně mohutné Boží požehnání pro Tebe a všechny Tvoje prapraVnoučata:-)
    P.S. Nezajímá mne ani Tvůj brácha, ani Tvé vlasy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit