Přejít na výpis diskuzí

Anne-Marie Duff

OSOBNOST 11.3.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16*
  • Tato herečka je naprosto úžasná v Panenské Královně.Neskutečně mě ten film zasáhl jsem nadšená a dívám se na něj pořád na Film+ tam ho opakovali už nesčetně krát.Opravdu to stojí za to.Film jsem viděla 7x a pokaždé mě dojme že ani mluvit nemohu.Je to kus dějin ve filmu nádhera.
  • majda005

    ;)

    Jako herečku jsem ji nikde neviděla, ale má úžasného manžela :) ale hrozně jim to přeju ;) a prý čekají mimi :)
    • kirushka97
      Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *8* *16*
    • Re: ;)

      Úžasného manžela to ona má :)
  • Anne-Marie Duff

    Skvělá herečka, úžasný výkon podala v Panenské královně. Doporučuji tuto minisérii ke shlédnutí, Anne je tam skvělá a i ostatní výkony herců nijak nezaostávají. Přeju k dnešním narozeninám všechno nejlepší! *3* *14*
    • hayliel

      Re: Anne-Marie Duff

      kdo je to? *7* *7* *7* hilary sestra?
      • Re: Re: Anne-Marie Duff

        jo to bych taky rada vedela nevite nekdo hilary duff pribuzny kdo sou ja vim jenom segru Haylie *15* *15* *5* *5* *3* *3* *4* *4* *7* *7*
        • yani

          Re: Re: Re: Anne-Marie Duff

          Ahojky, nevím, kdo ta dáma je, ale myslím si, že s Hilary Duff nemá nic společného. Hil má sestru Haylie Duff a matku Susan Duff a ptce Boba Duff. Třeba je to od ní teta to nevím, ale jak jsem už psala já nic o ní nevím, ale myslím si, že s Hil nemá nic společného..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit