Přejít na výpis diskuzí

Anne Rice

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S touto paní jsem si psala

    Tato milá paní mi včera napsala. Chudák, leží v nemocnici, má cukrovku (měla záchvat), a stýská se jí po New Orleans, takže po propuštění půjde na zotavení k příbuzným v Kalifornii. Byla nesmírně milá, bavily jsme se o tom, že má Lestata hrát Robert Downey Jr. Ona by chtěla, já taky, obě víme, že je na tu roli moc starej, a hlavně, že ji asi nevezme. Ona prej furt doufá. Já taky. Tu zprávu jsem si vytiskla a teď se s ní všude chlubím :-)))
  • Lestat se jednou bude jmenovat moje dítě

    Její knihy se mi strašně líběj, je úžasná. Miluju hlavně Lestata, to je miláček. Připomíná mi mého otce-ne, nejde tam o žádnou erotickou fascinaci mým tatínkem XD, ale něco na tom bude, že si ženský vybíraj chlapy, jako byl jejich otec. A Lestat má totálně stejný chování i hlášky. A navíc je to fešák. Jednou tak pojmenuju své dítě. Tedy, pokud to půjde dohromady s příjmením, jinak ne. Má smůlu, hošan XD
  • vždy...

    Anne Rice má vždy skvělé popisy míst, ztrhující děje. Jestli se něco zakládá na pravdě...I mě tato otázka vrtá hlavou ačkoli hodinu čarodějnic jsem nečetla, četla jsem skoro celou Chronicle of the vampire. A uchvátila mne. Anne Rice říká v jednom ze svých rozhovorů toto: "Již nenapíšu další knihy z kroniky upírů ani z hodin čarodějnic, chci se věnovat pouze bohu. Pochopte, já byla Lestat, on byl mnou. Já jsem byla on..."
    • Re: vždy...

      Upíři neexistujou. Zaplať Pánbůh. A ANO, popisy míst jsou většinou pravdivé.
  • Upíří kroniky

    Viděla jsem filmy Královnu prokletých i interwiev s upírem sou oba dva skvele a uz dlouho shanim knizky, ale ne a ne je sehnat...prosim jestli by ste o nih neco vedeli kde bych je mohla sehnat ozvite se mi beru cokoliv z teto rady *14* *4*
    • Re: Upíří kroniky

      V na netu v angličtině - (například Královna prokletých je na englishbooks.cz)
  • Hodina čarodějnic

    Na začátku mi trochu trvalo než jsem se do ní začetla, ale potom to šlo samo. Jednoduše řečeno pro je to fenomenální titul, ale strašně mě mrzelo, že když jsem dočetla poslední (3.) díl nevěděla jak to nakonec dopadlo. Otevřené konce nemám v oblibě a proto jsem na ještě dlouho myslela a slovo Lasher se mi bude honit hlavou ještě dlouho. Jen by mě zajímalo jestli něco z této knihy mělo alespoň trochu reálný základ. Ale to se asi nedozvím. Ale vřele ji doporučuji, pokud máte rádi napínavý děj...
    • Re: Hodina čarodějnic

      Naprosto souhlasím. Měla jsem stejné pocity. Zpočátku jsem nevěděla o co go, ale když se osudy obou hlavních postav spojily, už jsem se neodtrhla.
      Úchvatný byl popis starodávných sídel New Orleansu i samotného domu Mayfairů.
      Je to už dlouho co jsem trilogii četla a dost často přemýšlím, že si to zopakuju.
      *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit