Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona jen nejlepší!!
  • Miluju Arianu...Ona je nádherný člověk,ne jen vzhledově ale i osobností...Je smutný když si lidi všímají věcí které udělala špatně..a vlastně ona nikdy nic špatnýho neudělala NIKDY!Pokud Ari nemáte rádi NEŘEŠTE JÍ!!Ona si nezaslouží být nenáviděna
    • Bože...
      Jak toto může někdo napsat? Víš, kolik lidí si nezaslouží být nanáviděno? No, asi né, když tohle píšeš... A já se ani lidem nedivím, protože Ariana, ani zpívat pořádně neumí. Holčičko, zamysli se nad sebou, plno lidí si nezaslouží být nenáviděno, né jenom Ariana...
      • Nikdo neřekl že Ariana je jediná kdo si nezaslouží být nenáviděna..Samozřejmě že si spousta lidí nezaslouží být nenáviděno a Ariana je jedna z nich!Takže zkus taky přemýšlet nad tím co řekneš..Jo a když říkáš že ani zpívat pořádně neumí očividně jí vůbec neznáš
        • Bože.. Já jí nemusím znát, na to abych poznala jestli umí zpívat!!!!! To stačí vidět jedno video!!!!! A ano neznám jí, protože se nebudu zajímat o takovou....
          • Jedno video nic nedokazuje!!!Nikdo není perfektní..chápeš?! Kdyby tě Ariana nezajímala,tak na tuhle stránku ani nejdeš..nezajímalo by tě to,takže na tom něco bude...mimochodem klidně nenávid Arianu,nikdo ti to nebere..Ariana totiž o nic nepřijde,ale pochybuju o tobě.
            • Ariana je podle mě dobrá. Neříkám že skvělá, ale mám jí ráda protože je hodná, což plno zpěvaček není... A navíc jedno video NIC NEDOKAZUJE!!!!! Protože, jestli se to Ari nepovedlo, tak to je možné, ale jedno video nic nedokáže. Podívala jses i na jiná videa? Kde Ari krásně vyzpívá výšky? No, asi ne... (PS: Koukni na píseň "Focus" kde nakonci krásně vyzpívá výšky. :-)
  • Nesnáším jí, ale nemusíte mi psát jak jsem blbá atd. Já dobře vím co píšu. A to že, nenávidím ňákou "Arianu Grande", není nic tak nepochopitelného. Plno lidí jí nesnáší....
    • Tak odejdi 😂

    • Jn
  • Nejlepší zpěvačka....Miluju jí *14* *14* *14* *14*
  • Ach....
    "Zlaté, naše české zpěvačky!"
    Lucka Bílá, Helenka Vondráčková.
  • Ari je pěkná, ale maličko úchylná, jinak pěkně zpívá. Akorát mi přijde trochu divné, že jsem větší než Ariana
    • Kikinka, já jsem to jsem nechtěla psát, ale mě taky příjde Ariana úchylná. Ale mám jí ráda. A né, žeby mi do toho něco bylo, ale kolik ti je let, když měříš víc než Ariana? Já už jsem toto slyšela i více desetiletých holčiček. Chápu když mi neodpovíš.
      • Ariana měří 153 cm ve 24 letech.
  • Jako, bohužel, Ariana je skvělá zpěvačka. Né, skvělá, ale úžasná!! A nechápu, co vám tak hroznýho udělala, že ji musíte nadávat!? No, vlastně Ari vám nemohla udělat nic, protože Ari je skvělý člověk! Jako že nosí make-up (což v dnešní době každý) jí musíte nadávat!? Make-up má na hubě teďkon každý! Kdyby jste měli vynadat, všem co nosí make-up, tak vynadáte celé České republice!!!!!! Ariana, je skvělý člověk. Chodila za lidmi do nemocnic, zařídila nemocnice atd. Je to prostě skvělý člověk!!! Teď ty všechny zpěvačky se svlékají, a Ariana neeee!!! Chápu, že se vám všem, ty písně nemůžou líbit, ale vynadávat za vzhled a mekeup, jako fakt!???? Za vzhled a makeup!??? Tak to jsem ještě neviděla! Jinak, nebudu (s prominutím) řešit blbý lidi!!!! Sami jste hnusný!!! Ariana je krásná!!!!!!!!!!!! Nejlepší písně, které milují: problem, break free, side to side, atd. Arča je prostě skvělá!
    A nenadávejte jí, prosím, díky!
    Marika - otázky.
    • A Ariana je krásná!!!!!(samozřejmě až po Katy Perry)
  • Dobrá zpěvačka, Ari má dobré písně, byla bych ráda kdyby někdy vyšlo video s arčou Ft. Katy perry.
  • Hruza
  • No to snad ne!!!Co jste to za lidi když řešíte make-up a ne OSOBNOST!!!
    Ariana udělala spoustu úžasných věcí,jenže vám jde jen o make-up a vzhled,chápu že každý nemůže mít rád Arianu,ale řešit jen make-up VÁŽNĚ??? *16*
    • Přesně,sice chápu že arianu nemůžou mít vsichni rádi,i já ji moc nemusím,ale řešit make-up to už je trochu moc!
      • Souhlas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit