Přejít na výpis diskuzí

Arielle Kebbel

OSOBNOST 18.2.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona je ta nejlepší herečka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy Brithday *14* *14* *14* *14* *14* ja tu herecku uplne miluju *14* *14* *14* *14*
  • Tuhle herečku úplně miluju! Nejvíc se mi líbila v roli Lexi v upířích denících:33 Také jsem ji ale viděla v Prci, Prci, Prcičky a Mořské panně. Miluju ji!♥
  • ariel
    všechno nejlepší k narozkám *15*
  • Jako Lexi je super,ale jinde jsem ji jeste nemela moznost poznat. *3*
  • Je supeeeeeeeeeeeeer *14* *1* *3* *15*
  • Ještě hrála v 90210 (2011, role: Vanessa) *4*
  • Poprvý jsem jí viděla v The Vampire Diaries a hnedka jsem si ji oblíbila. Hned nato jsem si začala stahovat všechny její filmy a jsem nadšená *4* Arriele je prostě úžasná
  • The Kid & I

    Arielle jsem videl poprvy asi pred rokem v horroru "The Grudge 2" (2006), kde jsem si ji ale nijak zvlast nevsimnul. Teprve nedavno jsem s ni videl docela prehlizenou a ne moc znamou komedii "The Kid & I" (2005), ktera je vlastne takovym neoficialnim pokracovanim bozi akcni komedie "True Lies" (1994), kde hral Arnie Schwarzenegger a Tom Arnold. V "The Kid & I" hraje Arielle vlastne sebe a muzu Vam rict, ze po shlidnuti tohohle filmu jsem se do ni okamzite zamiloval!!! Uz jsem s ni videl i "American Pie Presents Band Camp" (2005) kde je taky super, ale v "The Kid & I" je proste uzasna, okouzlujici, krasna, mila, vtipna, v plavkach *14* proste jestli jste jeji fanousci tenhle film je pro Vas povinnost!!!
  • Arielle Kebbel

    Je pěkná mladá která má super filmy její nej je asi:Prci,prci prcičky 4:Na táboře!! *14* *14*
    • Re: Arielle Kebbel

      Naprosto souhlasím! Právě na tento film jsem se díval asi 6x a to hlavně kvůli ní...:)
      • Re: Re: Arielle Kebbel

        Ja sem naten film Prcičky 4 koukal 27X protože to je nejlepší komedie
        • Re: Re: Re: Arielle Kebbel

          Já na to koukala taky.. A komedie to je pěkná xD.. A taky myslím, že hrála v The Vampire Diaries.. Teda asi jen ve dvou dílech :-).. A v GG jsem jí taky viděla.. Možná ještě někde jinde :-)
          • Re: Re: Re: Re: Arielle Kebbel

            Hrála w The vampire diaries w 8. díle s názwem 162 Candles a hrála tam Stefanovu kamarádku upírku Lexi..:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit